خانه » اخبار جهان » جان بولتون رئیس دو کمیته اقدام سیاسی برای انتخابات آتی شد
جان بولتون رئیس دو کمیته اقدام سیاسی برای انتخابات آتی شد
جان بولتون رئیس دو کمیته اقدام سیاسی برای انتخابات آتی شد

جان بولتون رئیس دو کمیته اقدام سیاسی برای انتخابات آتی شد

پس از خروج از کاخ سفید جان بولتون شغل پیشین خود به عنوان رئیس دو کمیته اقدام سیاسی به نام های John Bolton PAC و John Bolton Super PAC  را با اهدای ۱۰هزار دلار به کمپین انتخاباتی پنج نماینده جمهوری خواه برای انتخابات ۲۰۲۰ ادامه داد.

به گزارش پایگاه هیل، بولتون، کمیته اقدام سیاسی و سوپر کمیته را با اهداف انتخاباتی و حمایت از کاندیداهای که دغدغه امنیت ملی دارند و کمک به جمهوری خواهان و حفظ کنترل کنگره و تضمین اینکه امنیت ملی و سیاست خارجی اولویت اول انتخاباتی باقی خواهد ماند، تاسیس کرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، از سال ۲۰۱۴ تا کنون کمیته اقدام سیاسی بولتون ۱۵۰۴۵۰۰ دلار به ۲۱۹ کاندیدای فدرال و ایالتی پرداخت کرده و از همان زمان سوپر کمیته نیز  ۶۱۸۳۷۹۷ دلار در حمایت از امنیت ملی هزینه کرده است.

گرومبریج، بخش پردازش داده ها در دانشگاه کمبریج به کمیته بولتون اطلاعات لازم در باره شخصیت، گرایشات، افکار و حتی سبک زندگی رای دهندگان که درکل سایکو گرافیک خوانده می شود را ارائه کرده است تا تبلیغاتی خاصی برای گروهی خاص در زمان انتخابات انجام شود.

جان بولتون می‌گوید استعفا داده است!

بر اساس این اطلاعات سوپر کمیته قادر است به حداکثر تاثیرگذاری در منطقه ای خاص برای کاندیدای مورد نظر دست پیدا کند.

بولتون در بیانیه‌ خود اعلام کرده است که این کمیته ها به دنبال ایجاد یک سیاست امنیت ملی مستقل، شفاف و قوی برای آمریکا هستند. تجربه ای که  اعضای کنگره دارند به آنها، درک و شناخت جدی از تهدیدهای پیش روی ما از تروریسم بین المللی و رژیم های سرکش همچون کره شمالی و ایران می دهد.

در این بیانیه هیچ اشاره ای به اختلافات بولتون و ترامپ که در نهایت به خروج مشاور امنیت ملی از کاخ سفید شد، نشده است. ترامپ می گوید بولتون را اخراج کرده و بولتون مدعی است که استعفا داده است.

به زودی جانشین مشاور برکنار شده امنیت ملی آمریکا مشخص خواهد شد؛ یک مذاکره کننده در امور گروگان گیری، یک سفیر جنجالی و یک نماینده ویژه هسته ای، از جمله افرادی هستند که احتمال تصدی این مقام توسط آن ها بالاست.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

حمایت از کالای ایرانی و اصلاح طرح مربوط به آن توسط نمایندگان مجلس

حمایت از کالای ایرانی و اصلاح طرح مربوط به آن توسط نمایندگان مجلس

نمایندگان مجلس شورای اسلامی موادی از طرح حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور ...