خانه » عمومی اقتصاد » عملکرد هلال احمر زیر دره بین کمیسیون بهداشت مجلس
عملکرد هلال احمر زیر دره بین کمیسیون بهداشت مجلس
عملکرد هلال احمر زیر دره بین کمیسیون بهداشت مجلس

عملکرد هلال احمر زیر دره بین کمیسیون بهداشت مجلس

نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد هلال احمر در جلسه هفته آینده این کمیسیون اطلاع داد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، محمدحسین قربانی نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس موضوع تحقیق و تفحص از جمعیت هلال احمر و بررسی عملکرد آن در دستور کار کمیسیون بهداشت مجلس قرار گرفته است.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به اصرار این عده از نمایندگان مجلس، بحث تفحص از هلال احمر در دستور کار هفته آینده کمیسیون بهداشت قرار دارد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس تصریح کرد: باید طرح سوالات و ابهامات در این خصوص و همچنین پاسخ‌های علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر تکلیف تفحص از این جمعیت در روزهای آینده مشخص خواهد شد.

عملکرد هلال احمر زیر ذره بین مجلس

قربانی همچنین درباره دیگر دستور کار هفته بعدی این کمیسیون بیان داشت: با توجه به اینکه امنیت غذایی از بخش‌های مهم و جدی کشورمان باید باشد و به همین دلیل توجهات به آن زیاد شده قرار است امنیت غذایی هفته آینده با حضور مسئولین وزارت بهداشت و جهاد کشاورزی در این کمیسیون بررسی شود؛ ضمن اینکه با معرفی ۲ نفر از اعضای این کمیسیون به هیات رئیسه مجلس و انتخاب یک نفر با رای نمایندگان در صحن علنی، عضو ناظر در کمیته امنیت غذایی هم مشخص خواهد شد.

همزمان با هفته دولت کمک ۵ میلیارد ریالی بانک تجارت در ادامه کمک های مالی انجام شده به هموطنان خسارت دیده از سیل اخیر کشور به حساب جمعیت هلال احمر واریز شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی بانک تجارت، نادر خواجه حق‌وردی قائم مقام مدیر عامل این بانک در تشریح اقدامات صورت گرفته برای هموطنان آسیب دیده از سیل اطلاع داد: بانک تجارت در عمل به مسئولیت های اجتماعی همزمان با وقوع سیل در استانهای کشور کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده توسط کارکنان خود را در قالب خرید مایحتاج عمومی از جمله مواد خوراکی در چندین نوبت برای هموطنان آسیب دیده از سیل ارسال کرده است.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

کارت سوخت باید توسط مجلس تکلیفی برای دولت درنظر گرفته شود

کارت سوخت باید توسط مجلس تکلیفی برای دولت درنظر گرفته شود

عضو کمیسیون بودجه مجلس ضمن اشاره این مطلب که با استفاده از ظرفیت کارت سوخت ...