خانه » عمومی اقتصاد » کشف گوشت فاسد به مقدار ۲۵۰ کیلوگرم از ترمینال غرب
کشف گوشت فاسد به مقدار 250 کیلوگرم از ترمینال غرب
کشف گوشت فاسد به مقدار ۲۵۰ کیلوگرم از ترمینال غرب

کشف گوشت فاسد به مقدار ۲۵۰ کیلوگرم از ترمینال غرب

سرگرد مجید سلیمانی‌مقدم رئیس کلانتری ۲۰۹ ترمینال غرب از کشف ۲۵۰ کیلوگرم گوشت فاسد از داخل خودروی پراید اطلاع داده است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، سرگرد مجید سلیمانی‌مقدم با اعلام خبر کشف ده ها کیلو گوشت فاسد از داخل یک خودروی پراید، درباره جزئیات این خبر بیان داشت: ساعت ۹ صبح سوم شهریورماه، مأموران کلانتری ۲۰۹ ترمینال غرب هنگام گشت زنی در خیابان دانش به یک دستگاه خودروی سواری پراید سفید رنگ متوقف شده کنار خیابان، مشکوک شدند.

رئیس کلانتری ۲۰۹ ترمینال غرب ضمن اشاره به استشمام بوی بد از داخل خودروی پراید، ادامه داد: مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به خودرو نزدیک شده راننده خودرو را که خودش را ساکن یکی از محله های شرق تهران معرفی می کرد، تحت بازجویی اولیه قرار دادند.

وی در ادامه تصریح کرد: راننده خودرو به سؤالات مأموران پاسخ درستی نمی‌داد که خودروی وی مورد بازرسی قرار گرفت و مقداری گوشت داخل کیسه‌های سفیدرنگ در صندلی عقب خودرو کشف شد.

گوشت فاسد از داخل خودروی پراید کشف شد

این مقام انتظامی افزود: متهم مدعی بود گوشت های موجود داخل خودرو را از یکی از شهرستان های شمال شرقی کشور تهیه کرده و قصد داشته گوشتها را در مغازه کبابی اش در طبخ غذا مصرف کند.

سلیمانی مقدم با ابراز توقیف خودروی مذکور و بازداشت متهم، خاطر نشان ساخت: در بررسی بیشتر مشخص شد گوشت ها فاسد و به‌مقدار ۲۵۰ کیلوگرم است.

رئیس کلانتری ۲۰۹ ترمینال غرب بیان داشت: کارشناسان ارزش ریالی گوشتهای فاسد را ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (در صورت سالم بودن) برآورد کرده اند.

بر این اساس متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار دادسرای ویژه جرایم پزشکی و بهداشتی قرار گرفت.

طی روزهای اخیر نیز مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از جریمه ۱۰ میلیارد ریالی پیمانکار گوشت قرمز در تبریز به دلیل گرانفروشی خبر داده بود.

همچنین بر اساس اظهارات وی از اول سال جاری تاکنون تعداد ۴۰۶۱ پرونده در زمینه کالا و خدمات در اداره کل تعزیرات حکومتی استان، تشکیل و تعداد ۳۹۵۸ پرونده مختومه شده است.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*