خانه » خودرو و حمل و نقل » مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو معرفی شد
مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو معرفی شد
مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو معرفی شد

مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو معرفی شد

مراسم معارفه مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو با حضور مدیران عامل شرکت ها و معاونان این شرکت برگزار شد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از عصر خودرو، در این مراسم اولویت نخست کاری در سطح گروه توجه به تولید با محوریت تأمین به موقع و باکیفیت تعیین شد.

مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو مبارزه جدی بارانت و فساد و دوری از حاشیه های غیر تولیدی، توجه ویژه به حوزه منابع انسانی و بدنه کارشناسی و کارکنان و ایجاد همبستگی و اتحاد در همه سطوح، هم راستایی و هم گرایی در بین زنجیره تولید و تأمین منافع همه ذی نفعان و همکاری اثربخش و نزدیک با اصحاب رسانه و ارائه گزارش های دوره ای جهت تنویر افکار عمومی و لزوم پاسخ دهی مناسب به مشتریان و مردم را از دیگر اهداف مدیریت جدید این شرکت اعلام کرده است.

اهداف مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو

فرشاد مقیمی همچنین به کارگیری روش نوین در جهت تأمین مالی و سرمایه در گردش متناسب با شرایط اقتصادی و لزوم بهینه سازی وضعیت خدمات‌دهی و تکریم  مشتریان به صورت واقعی و به دوراز فضای شعاری را در کنار عدم توجه به شایعه سازی های بی اساس از دیگر برنامه های مهم گروه صنعتی ایران‌خودرو عنوان کرد.

همچنین در این مراسم عنوان شد شرکت ساپکو با مأموریت های جدید در طراحی و تأمین قطعات دوباره احیا شود.

لازم به ذکر است مقیمی مدیرعامل جدید ایران خودرو دیروز و تنها ساعاتی بعد انتصاب  و به صورت سر زده برای بازدید به برخی سالن های مونتاژ شرکت رفته بود.

سخنگوی قوه قضاییه درباره بازداشت مدیرعامل ایران خودرو نیز گفته است: پرونده مدیرعامل ایران خودرو در مرحله تحقیقات مقدماتی در دادسرا می باشد.

اسماعیلی در پاسخ به سوالی درباره اینکه اعلام شد دو نماینده برای موضوع خودرو بازداشت شدند و اعلام شد رییس ایران خودرو بازداشت شده است، آیا این پرونده  به واردات خودروهم مربوط است؟ پاسخ داد: پرونده مربوط به شرکت خودرویی هنوز رایش صادر نشده و در فرآیند رسیدگی است.  یک جلسه دادگاه  برگزار شده و جلسات بعدی بزودی برگزار  می‌شود. اجازه دهیم پیش داوری نکنیم تا زمانی که موضوع به اثبات نرسیده است.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*