خانه » اقتصاد دیجیتال » طرح دوشنبه سوری همراه اول برای اردیبهشت ماه نیز فعال می‌شود
طرح دوشنبه سوری همراه اول برای اردیبهشت ماه نیز فعال می‌شود
طرح دوشنبه سوری همراه اول برای اردیبهشت ماه نیز فعال می‌شود

طرح دوشنبه سوری همراه اول برای اردیبهشت ماه نیز فعال می‌شود

همراه اول در اریبهشت ماه نیز در قالب طرح دوشنبه سوری همراه اول به مشترکین خود تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، همراه اول به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکانش، آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه هدایایی در طرح دوشنبه سوری به استقبال آنها می رود.

بر این اساس همراه اولی ها می توانند جهت شرکت در این طرح فراگیر و منتفع شدن از مزایای بسته های اینترنت رایگان یک روزه در دوشنبه پایان هر ماه با شماره گیری #۶۴*۱۰۰* از پیشنهادهای طرح دوشنبه سوری همراه اول بهره مند شوند.

طرح دوشنبه سوری همراه اول

در همین راستا پنجمین دوشنبه سوری اپراتور اول روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود؛ هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری نیز بسته های دیتا ۱۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه (۵ صبح تا ۵ عصر) می باشند که به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری با شماره گیری کد دستوری ذکر شده، به صورت تصادفی تعلق خواهد گرفت.

شایان ذکر است که تمامی مشترکین از ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت تا ۲۳:۵۹ روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت فرصت دارند با شماره گیری کد دستوری مذکور بسته خود را فعال کنند.

پیش از این نیز همراه اول به مناسبت ماه مبارک رمضان، بسته اینترنت سحر تا افطار با ویژگی های جذاب ارائه کرده بود.

بر اساس اعلام همراه اول هم زمان با فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان، همراه اول بسته ویژه ای را برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری در نظر گرفته است که در طول این ایام می توانند از آن بهره‌مند شوند.

بر این اساس تمامی مشترکان اپراتور اول ارتباطی می توانند تا ۱۵ خردادماه بسته اینترنت سحر تا افطار با حجم ۷ گیگابایت با قیمت ۷ هزار تومان و با مدت اعتبار ۷ روز را خریداری کنند. این بسته در بازه زمانی سحر تا افطار (۴ بامداد تا ۸ شب) قابلیت استفاده دارد. همچنین این بسته شامل هدیه ترافیک نامحدود رایگان برای استفاده از اپلیکیشن آموزش جامع قرآن می باشد.

تمامی مشترکان می توانند با شماره گیری کددستوری #۶۷۱*۱۰۰* نسبت به فعال سازی این بسته اقدام کنند و با شماره گیری #۱۰*۱۰۰* از وضعیت بسته خود مطلع شوند.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*