خانه » بازرگانی » نرخ جدید مصوب شکر سفید با ۴۰۰ تومان افزایش به ۳۴۰۰ تومان رسید
نرخ جدید مصوب شکر سفید با ۴۰۰ تومان افزایش به ۳۴۰۰ تومان رسید
نرخ جدید مصوب شکر سفید با ۴۰۰ تومان افزایش به ۳۴۰۰ تومان رسید

نرخ جدید مصوب شکر سفید با ۴۰۰ تومان افزایش به ۳۴۰۰ تومان رسید

معاون وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: سازمان حمایت مصرف کنندکان و تولید کنندگان با در نظر گرفتن افزایش هزینه های تولید، نرخ جدید مصوب شکر سفید را با ۴۰۰ تومان افزایش ۳۴۰۰ تومان تعیین کرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، یزدان سیف بیان داشت: سازمان حمایت مصرف کنندکان و تولید کنندگان با در نظر گرفتن افزایش هزینه های تولید، نرخ جدید مصوب شکر سفید  را با ۴۰۰ تومان افزایش ۳۴۰۰ تومان تعیین کرد.

وی افزود: به میادین میوه و تره بار اعلام شده است که بدون محدودیت شکر مورد نیاز مردم را با قیمت ۳۴۰۰ تومان تامین می شود.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز در این باره گفت: از امروز نیز اعلام شد که اصناف به هر میزانی که شکر به نرخ مصوب ۴۲۰۰ تومانی نیاز دارند، دریافت کنند.

نرخ جدید مصوب شکر سفید و عرضه توسط سازمان بازگانی دولتی

وی تصریح کرد: با تداوم این شرایط بازار شکر تا ۱۰ روز آینده به حالت تعادل خواهد رسید و قیمت این محصول در بازار کاهش خواهد یافت زیرا موجودی مناسبی از این محصول در کشور وجود دارد.

سیف در این باره اظهار کرد: هیئت های مذهبی و حتی خانوار در صورتی که مراسم مذهبی دارند، برای دریافت شکر به نرخ مصوب و به هر میزانی که نیاز دارند، می توانند با دریافت نامه از  تبلیغات اسلامی به شرکت بازرگانی دولتی ایران مراجعه کنند.

مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران توضیح داد: رونوشت شکر های توزیع شده نیز در اختیار سازمان های حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و تعزیرات حکومتی قرار گرفته است تا آنها برروند توزیع، نظارت کنند؛ ما شفافیت لازم را انجام می دهیم  و مسئولیت نظارت بر عهده دستگاه های یاد شده می باشد.

وی در پایان صحبت های خود با تاکید بر تامین شکر مورد نیاز از کانال تولید داخل و واردات گفت: تنها در روز گذشته ۷ هزار و ۳۰۰ تن شکر سفید از انبار های شرکت بازرگانی دولتی ایران برای توزیع در بازار خارج شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس نیز اعلام کرد که از این هفته طرح تشدید برخورد با متخلفان سابقه دار اقتصادی استان اجرایی می شود.

‌علی مبشری ضمن بیان اینکه گزارش های مردمی کمک زیادی به شناسایی متخلفان توسط اداره ‎ کل تعزیرات حکومتی کرده است، گفت: با اجرای طرح فوق، صنف و یا واحد تولید و فروش افراد متخلف سابقه دار که مجدد اقدام به تخلف جدید کرده‌اند، با نصب پارچه تعطیل می شود.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*