خانه » بورس،ارز، سکه » مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد ۱۳۹۶ برخی مشمولان
مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد ۱۳۹۶ برخی مشمولان
مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد ۱۳۹۶ برخی مشمولان

مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد ۱۳۹۶ برخی مشمولان

مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال ۱۳۹۶ مربوط به مشمولان شامل کارکنان دستگاه های اجرایی و بازنشستگان از شنبه ۲۱ اردیبهشت آغاز می شود.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد سال مالی ۹۶ شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت مربوط به آخرین گروه مشمولان شامل کارکنان و شاغلین دستگاه های اجرایی و خانواده های آنها و همچنین بازنشستگان صندوق های بازنشستگی، کشوری، لشگری و تامین اجتماعی از فردا آغاز خواهد شد.

در این مرحله ۱۱ میلیون نفر از مشمولان سود سهام عدالت خود را که در مجموع حدود ارزش آن به یک هزار میلیارد تومان بالغ می شود، دریافت خواهند کرد و از ۳۵ بانک و موسسه ای که مشمولان شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده اند، از روز شنبه آینده، ۲۹ بانک و موسسه مالی به مرور پرداخت سود سهام عدالت را آغاز خواهند کرد.

مرحله پایانی پرداخت سود سهام عدالت عملکرد ۹۶

لازم به ذکر است که مشمولان دیگر گروه های سهام عدالت که شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت قبلا وارد کرده و به تائید بانک عامل مربوط رسیده باشد و تا کنون در طی چند مرحله قبل سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده اند نیز همزمان با مشمولان این دوره سود سهام عدالت خود را دریافت خواهند کرد.

با اجرای اقدامات واریز سود و پرداخت آن در این مرحله به حدود ۱۱ میلیون نفر از مشمولین، مجموعه بیش از ۴۱ میلیون نفر از جمعیت کشور که مشول سهام عدالت بوده و اطلاعات شماره حساب بانکی خود را نیز به سامانه سهام عدالت ارائه و تائیدیه دریافت کرده اند به طور کامل از دومین نوبت پرداخت سود سهام عدالت پس از تسویه حساب این سهام با دولت برخوردار می شوند.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: ۴۸ هزار و ۴۳۱ نفر از مردم استان شماره شبای بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده اند.

شهناز عسگریان همچنین بیان کرد: در حال حاضر سامانه سهام عدالت برای ثبت شماره شبای بانکی افرادی که موفق به ثبت نشده اند، باز است و به محض بسته شدن سامانه، افرادی که شماره شبای بانکی خود را به ثبت نرسانند به منزله انصراف و حذف آن ها محسوب می شود.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

ارزش کل داراییهای زیرمجموعه سهام عدالت ۵۵ هزار میلیارد تومان است

ارزش کل داراییهای زیرمجموعه سهام عدالت ۵۵ هزار میلیارد تومان است

معاون اول رئیس جمهور ضمن اعلام اینکه ارزش کل داراییهای زیرمجموعه سهام عدالت ۵۵ هزار ...