خانه » خودرو و حمل و نقل » بازار خودرو با ورود سازمان بازرسی کل کشور دچار تغییر خواهد شد؟
بازار خودرو با ورود سازمان بازرسی کل کشور دچار تغییر خواهد شد؟
بازار خودرو با ورود سازمان بازرسی کل کشور دچار تغییر خواهد شد؟

بازار خودرو با ورود سازمان بازرسی کل کشور دچار تغییر خواهد شد؟

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ورود این سازمان به موضوعات مربوط به بازار خودرو خبر داد و افزود: گزارشی در این رابطه در حال تهیه می باشد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین،  ناصر سراج  در پاسخ به این پرسش که سازمان بازرسی کل کشور پیش از این، از استقرار تیم های بازرسی در شرکت های خودروسازی خبر داده و افزایش قیمت خودرو را تخلف اعلام کرده بود، اما نه تنها شاهد سامان گرفتن بازار خودرو نبودیم بلکه باز هم قیمت ها افزایش پیدا کره آخرین اقدامات سازمان بازرسی در این رابطه به کجا رسید؟ گفت: در حال رصد امورات مربوط به خودرو هستیم و گزارشی هم در این رابطه در حال تهیه است.

وی در ادامه اظهار داشت: به محض نهایی شدن، این گزارش به آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه ارسال خواهد شد.

سراج در پاسخ به پرسش دیگری درباره اینکه گزارش سازمان بازرسی در چه مرحله ای قرار داد و چه زمانی به رئیس قوه قضائیه ارسال می‌شود؟ پاسخ داد: تا پایان این ماه، گزارش تکمیل و به رئیس قوه قضائیه ارسال می شود. وی همچنین درباره اینکه آیا به تخلفی هم در این رابطه رسیده‌اید؟ گفت: اگر تخلفی نبود، ما ورود نمی کردیم.

بازار خودرو منتظر بررسی سازمان بازرسی

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جواب به این سوال که استقرار سازمان بازرسی در هلال احمر به دلیل برخی انتصابات بوده است؟ بیان کرد: به طور کلی تیم های بازرسی ما در همه وزارتخانه ها و نهادها مستقر هستند.

این مقام قضائی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه سخنگوی قوه قضائیه اعلام است کرده که گزارش های سازمان بازرسی در رابطه با سیل اخیر کامل نبوده است، مگر مقصران احتمالی در گزارش بازرسی تعیین نشده بودند؟، بیان کرد: پیگیری های سازمان بازرسی در این رابطه ادامه دارد و پس از تکمیل به مراجع ذیربط ارسال می شود.

وزیر صنعت در پاسخ به پرسشی دیگر درباره علت افزایش قیمت خودرو نیز گفته است: علت این که در دو هفته اول سال خودرو سازان در تعطیلات بودند تأثیر نسبی بر قیمت خودرو گذاشته شد، البته من نمی گویم این موضوع تأثیر صد در صدی دارد، اما در حال حاضر کنترل ها صورت می گیرد و خودورها تولید می شود.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

توقف تولید پراید بدون درنظر گرفتن خودروی جایگزین

توقف تولید پراید بدون درنظر گرفتن خودروی جایگزین

توقف تولید پراید با تایید مسوولین شرکت سایپا شکل رسمی به خود گرفت و با ...