خانه » خودرو و حمل و نقل » مشاهده تصاویر تخلفات رانندگی از سوی رانندگان در صورت نیاز
مشاهده تصاویر تخلفات رانندگی از سوی رانندگان در صورت نیاز

مشاهده تصاویر تخلفات رانندگی از سوی رانندگان در صورت نیاز

سرگرد نصیرملا رییس اجراییات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از فراهم شدن امکان مشاهده تصاویر تخلفات رانندگی از سوی رانندگان اطلاع داده است.

به گزارش آی ار اقتصاد به نقل از ایسنا، سرگرد نصیرملا، در این باره توضیح داد: برخی شهروندان به صورت وضعیت خلافی خودروی خود اعتراض دارند که این افراد با مراجعه به واحدهای رسیدگی به تخلفات می توانند عکس ثبت شده از هنگام بروز تخلف خودروی خود را مشاهده کنند.

وی در ادامه ضمن بیان این مطلب که تهرانی ها می توانند برای اعتراض به صورت وضعیت خلافی خودروی خود به نزدیکترین  واحد رسیدگی محل سکونت مراجعه کنند، بیان کرد: واحد رسیدگی منطقه ۳ در بزرگراه حقانی قبل از تقاطع جهان کودک مقابل پارک آب و آتش، واحد رسیدگی منطقه ۱۱ که ویژه خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و معلولین است.

نحوه مشاهده تصاویر تخلفات رانندگی

وی ادامه داد: در خیابان قزوین نبش خیابان مرادی جنب شهرداری، واحد رسیدگی منطقه ۱۴ در خیابان نبرد – میدان نبرد – انتهای خیابان شهید ابراهیم بیدی، واحد رسیدگی منطقه ۱۶ در خیابان بعثت، خیابان رجایی جنوبی -خیابان هلال‌احمر – مقابل سیلو، واحد رسیدگی منطقه ۲۰ در شهرری خیابان کریمی شیرازی – روبروی فروشگاه شهروند، واحد رسیدگی منطقه ۲۱ درتهرانسر انتهای بلوار یاس و واحد رسیدگی منطقه ۲۲ در بزرگراه همت غرب -آزادگان جنوب – شهرک گلستان – بلوار گلها – خیابان یاسمن جنوبی آماده ارائه این خدمات به رانندگان و ثبت اعتراض آنان است.

در اوایل سال جاری نیز سردار حسین رحیمی با حضور در قرارگاه فرماندهی انتظامی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن قدردانی از تلاش های کارکنان پلیس راهور تهران بزرگ و تمهیدات رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به تلاش و جدیت مضاعف عوامل پلیس راهور تهران در برخورد با حوادث تهران در تعطیلات نوروز اشاره و اظهارکرده بود: با آغاز تعطیلات در شهر تهران شاهد افزایش سرعت و در نتیجه افزایش حوادث هستیم.

وی در ادامه افزوده بود: لذا در قرارگاه نوروزی شهر تهران تأکید کردم و مجدداً از تمام مسئولان و مدیران پلیس راهور تهران بزرگ می خواهم  با حضور  در معابر، تقاطع ها به ویژه بزرگراه های شهر و افزایش تمرکز و دقت در برخورد با تخلفات حادثه ساز، تلاشی چند برابر داشته باشند تا شاهد کاهش حوادث و سوانح در طول تعطیلات باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، وی در پایان از کنترل هوشمند شهر تهران توسط دوربین‌ها خبر داد و با تأکید بر حضور همه‌جانبه پلیس در ایام نوروز بر ایجاد آرامش و فضای امن در پایتخت تأکید کرد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*