خانه » سایر » جلسه هیأت دولت و مصوبه امروز آن برای افزایش حقوق همه کارکنان
جلسه هیأت دولت و مصوبه امروز آن برای افزایش حقوق همه کارکنان
جلسه هیأت دولت و مصوبه امروز آن برای افزایش حقوق همه کارکنان

جلسه هیأت دولت و مصوبه امروز آن برای افزایش حقوق همه کارکنان

واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیأت دولت اعلام کرد: پس از مصوبه امروز هیأت دولت همه حقوق ها افزایش خواهد یافت.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیأت دولت بیان داشت: پس از مصوبه امروز هیأت دولت همه حقوق ها افزایش پیدا خواهند کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهورهمچنین اظهار کرد:‌ سوخت  قاچاق می شود و چهار سال است قیمت سوخت افزایش نیافته است و استفاده از آن افزایش پیدا کرده لذا باید طی چارچوبی مصرف سوخت مدیریت شود.

وی در ادامه تصریح کرد: هنوز بحث افزایش سوخت نهایی نشده است. در شورای عالی هماهنگی اقتصادی این موضوع بحث شد اما نهایی نشده است.

واعظی همچنین در مورد مسائل جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: ما همیشه چهارشنبه ها جلسه شورای اقتصادی داریم اما دبیر گفت تعدادی نیستند فلذا در مورد این مساله هم دبیر شورا این جلسه را لغو کرد.

نتیجه جلسه هیأت دولت

واعظی در پاسخ به سوالی در مورد اظهارات اخیر سعید قاسمی نیز بیان داشت: اینکه یک فردی حرفی بزند قابل استناد نیست آنچه من دیدم هیچکدام از مطالبش درست نیست و اینکار کاسه پر کردن برای آمریکا است.

وی همچنین درخصوص موضوع سخنگوی دولت نیز بیان داشت: من سخنگو نیستم و نمی خواهم سخنگو باشم اما تلاش میکنم هفته ای یک بار پاسخ رسانه ها را بدهم.

همچنین قانون مدیریت خدمات کشوری که از سال ۱۳۸۶ در حال اجرا بود، اما به طور آزمایشی در دستور کار قرار داشت و دولت با برطرف کردن ایرادات و خلاهایی که در این قانون وجود داشت آن را به مجلس ارائه کرده تا در نهایت نسخه دائمی شدن آن تصویب شود، اما طی این سال ها بارها و بارها مهلت دولت برای ارائه نسخه دائمی و برطرف کردن ایرادات تمدید شد تا اینکه سرانجام در ۲۶ اسفندماه سال ۱۳۹۷ و بعد از حدود ۱۱ سال قانون مدیریت خدمات کشوری دائمی شد.

این قانون نقش بسیار مهمی در نظام اداری داشته و به نحوی که سرنوشت شغلی و حقوقی حدود پنج میلیون کارمند و بازنشسته دولت و خانوارهای آنها را در امور اداری و شغلی تعیین می کند، اما با توجه به برخی ایراداتی که در آن وجود داشت همواره تاکید بر اصلاح بود تا اینکه بعد از سال‌ها سرانجام این قانون اصلاح و در سال جاری نسخه اصلی آن دستور کار قرار خواهد گرفت.

کد تخفیف

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

کاهش حوادث ناشی از کار ناشی از رکود بخش مسکن و ساخت و ساز

کاهش حوادث ناشی از کار ناشی از رکود بخش مسکن و ساخت و ساز

ساداتی نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران اعتقاد دارد حوادث ناشی از کار طی ...