خانه » بورس،ارز، سکه » قیمت دلار در صرافی های بانک ها شروع به کاهش کرده است
قیمت دلار در صرافی های بانک ها شروع به کاهش کرده است
قیمت دلار در صرافی های بانک ها شروع به کاهش کرده است

قیمت دلار در صرافی های بانک ها شروع به کاهش کرده است

همزمان با آغاز ریزش قیمت ها در بازار آزاد، قیمت دلار در صرافی های بانک ها از دیروز با شتاب بیشتری سیر نزولی به خود گرفته است و به نرخ ۱۳ هزار و ۷۴۰ تومان تعیین شده است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین،‌ صرافی های بانک ها در حال حاضر قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۶۰ تومان کاهش نسبت به آخرین قیمت های روز قبل ۱۳ هزار و ۷۴۰ تومان اعلام کرده اند. صرافی های بانک ها همچنین دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۶۴۰ تومان خریداری می کنند.

براین ‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو نیز در صرافی های بانک ها، ۱۵ هزار و ۵۴۰ تومان اعلام شده است که قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۵ هزار و ۴۴۰ تومان می باشد. قیمت فروش یورو نسبت به روز کاری قبل ۱۰ تومان و قیمت خرید یورو ۱۰۰ تومان کاهش پیدا کرده است.

قیمت دلار در صرافی های بانک ها کاهش می یابد

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند.

این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

در بازارهای جهانی نیز با چرخش بانک مرکزی اروپا به سوی نرخ بهره پایین و تورم کمتر از انتظار آمریکا، سهام آسیایی نزدیک به رکوردهای ۸ ماهه باقی ماند و دلار هم افت کرد.

به گزارش  رویترز، در روز جاری با چرخش بانک مرکزی اروپا به سوی نرخ بهره پایین و تورم کمتر از انتظار آمریکا، پیش بینی می شود نرخ بهره مدت طولانی تری پایین بماند، به این ترتیب سهام آسیایی نزدیک به رکوردهای ۸ ماهه باقی ماند و دلار افت پیدا کرد.

کد تخفیف

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

سیاست های پولی و ارزی دولت توسط رئیس کل بانک مرکزی تشریح شد

سیاست های پولی و ارزی دولت توسط رئیس کل بانک مرکزی تشریح شد

همتی رئیس کل بانک مرکزی در نشستی که به دعوت فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی ...