خانه » بانک و بیمه » نماد بورسی وبصادر در اینده نزدیک به تابلو بازار سرمایه باز می گردد
نماد بورسی وبصادر در اینده نزدیک به تابلو بازار سرمایه باز می گردد
نماد بورسی وبصادر در اینده نزدیک به تابلو بازار سرمایه باز می گردد

نماد بورسی وبصادر در اینده نزدیک به تابلو بازار سرمایه باز می گردد

مدیرعامل بانک صادرات ایران از بازگشت مجدد نماد بورسی وبصادر به تابلو بازار سرمایه در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، حجت اله صیدی در نشست نوروزی با مدیران این بانک از بازگشایی نماد بورسی وبصادر در بازار سهام در آینده نزدیک خبر داده و افزود: با بازگشایی نماد بورسی وبصادر پس از عملی شدن افزایش سرمایه، روند عادی معاملات سهام بانک از سرگرفته می شود.

صیدی افزایش سرمایه ٢٠٣ درصدی بانک را از جمله اتفاقات خوب در سال ٩٧ دانسته و ضمن تشکر از تلاش همه کارکنان بانک و همکاری های صورت گرفته از سوی دستگاه های ذی‌ربط، بیان کرد: این افزایش سرمایه ثبت شده و مراحل نهایی آن نیز تا پایان سال ٩٧ به اتمام رسیده است.

مدیرعامل بانک صادرات ایران از نهایی شدن برخی طرح های نوین در این بانک برای حمایت از تولید و اشتغال در کشور نیز اطلاع داده و افزون کرد: در راستای  نام گذاری سال ٩٨ به نام سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری که به درستی توسط ایشان تبیین شده است، برنامه های جدیدی برای حمایت از بخش‌های تولید در دستور کار قرار گرفته که صنایع مختلف از جمله صنعت، معدن، کشاورزی و سایر صنایع اقماری و زنجیره تولید تا مصرف را دربرمی گیرد.

نماد بورسی وبصادر در حال بازگشایی

صیدی خاطرنشان ساخت: رسالت اساسی بانک صادرات ایران با توجه به ۶٧ سال فعالیت، خدمت به تولید بوده که این روند همچنان در قالب طرح های نوین ادامه دارد و با اجرایی شدن آنها، قوی تر از گذشته در خدمت تولید، اقتصاد کشور و مشتریان بانک خواهیم بود.

افزایش سرمایه ۲۰۳ درصدی بانک صادرات به منظور اصلاح ساختار سرمایه و خروج از شمولیت ماده ۱۴۱ اصلاحیه قانون تجارت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها صورت گرفته است.

 همچنین بر اساس‌گزارش بازرس قانونی درباره گزارش هیات مدیره وبصادر در خصوص افزایش سرمایه به مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام بانک صادرات ایران در اجرای مفاد تبصره ۲ماده ۱۶۱ اصلاحیه قانون تجارت، افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها برای این بانک بلامانع بوده است.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*