خانه » بانک و بیمه » فعالیت بانک توسعه تعاون در سیستم بانکی پر رنگ‌تر شده است
فعالیت بانک توسعه تعاون در سیستم بانکی پر رنگ‌تر شده است
فعالیت بانک توسعه تعاون در سیستم بانکی پر رنگ‌تر شده است

فعالیت بانک توسعه تعاون در سیستم بانکی پر رنگ‌تر شده است

حجت الله مهدیان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون اطلاع داد: اثرگذاری فعالیت بانک توسعه تعاون در سیستم بانکی بیشتر شده است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، مدیرعامل بانک توسعه تعاون هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دومین روز از دهه فجر در جمع مدیر، معاون و روسای شعب بانک توسعه تعاون استان قزوین اظهار داشت: خوشبختانه بانک توسعه تعاون طی سه سال اخیر به ویژه سال ۹۷ از روند روبه رشدی برخوردار بوده است به‌نحوی که انتظار داریم با مجموع تسهیلات پرداختی، امهالی و تمدیدی به رقم صد هزار میلیارد ریال تا پایان سال جاری برسد که این میزان از رشد ۱۰۰ درصدی نسبت به سال ۹۵ و ۴۰ درصدی نسبت به سال ۹۶ برخوردار می باشد.

افزایش فعالیت بانک توسعه تعاون

وی همچنین با بیان اینکه فعالیت بانک توسعه تعاون هم از حیث کمی و هم از حیث کیفی نسبت به گذشته از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار گردیده است بیان کرد: در بررسی شاخص های عملکردی همه مولفه های منابع، مصارف، صدور ضمانت نامه، فعالیت ارزی، خدمات بانکداری الکترونیک نسبت به سال های گذشته از رشد قابل ملاحظه‌ای برخوردار بوده و مسلماً این توفیق ماحصل عملکرد همه ارکان بانک به ویژه واحدهای اجرایی در سطح استان ها و شعب می‌باشد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون توسعه ارتباط بهتر و بیشتر با بخش تعاون را یک ضرورت دانست و تصریح کرد: بخش تعاون یک ظرفیت اقتصادی و اجتماعی بی بدیل محسوب می شود که بهره گیری صحیح و اصولی از این ظرفیت می بایست در همه سطوح بانک ساری و جاری گردد.

لازم به توضیح است در این سفر که مشاور مدیرعامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیرعامل، مشاور مدیرعامل و مدیر دفتر مرکزی حراست و مدیر امور شعب نیز حضور داشتند، از شعب مرکزی و شعبه شهید رجایی قزوین بازدید به عمل آمد.

اوایل مهر ماه سال جاری نیز مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف گفته بود: با سهم ناچیز بخش تعاون در اقتصاد نمی توان یک بانک تخصصی برای تعاونی ها تشکیل داد و بهتر است به جای تشکیل یک بانک دیگر در بخش تعاون، سرمایه بانک توسعه تعاون تقویت شود.

عبداله بهرامی همچنین اعلام کرده بود: در شرایط حاضر تشکیل بانک دیگر را به صلاح تعاونی ها نمی‌دانم چون تعاونی ها سرمایه بالایی ندارند که بخواهند برای تشکیل یک بانک جدید اختصاص دهند.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*