خانه » اخبار جهان » رسانه های خبری در حال افشای اسناد ارتباط ترامپ با روسیه
رسانه های خبری در حال افشای اسناد ارتباط ترامپ با روسیه
رسانه های خبری در حال افشای اسناد ارتباط ترامپ با روسیه

رسانه های خبری در حال افشای اسناد ارتباط ترامپ با روسیه

پایگاه خبری بازفید اعلام کرده است که به فایل هایی دسترسی پیدا کرده که براساس آن، رسانه های خبری اطلاع دادند درباره ادعاهای اخیر وکیل شخصی رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه برنامه ای برای ساخت برج ترامپ در مسکو وجود نداشته است، تناقض وجود دارد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین، بازفید نیوز پس از آن این گزارش را منتشر کرد که رودی جولیانی، وکیل شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه ای با نیویورکر مدعی شد که ساخت برج ترامپ در مسکو تنها در حد استعلام قیمت بوده است.

جولیانی همچنین اظهار داشت: تنها چیزی که اتفاق افتاد این بود که تیم ترامپ برآورد قیمت درباره یک پروژه احتمالی را در مسکو ارائه کرد که هرگز بیش از این پیش نرفت. هیچ پولی پرداخت و هیچ برنامه ای در نظر گرفته نشد.

بر این اساس به نقل از پایگاه خبری هیل، گفت و گوهای مسکو فقط به استعلام بها منتهی شد که یک توافق غیرالزام آور درباره هزینه های ساخت بوده که سی.ان.ان پیشتر آن را گزارش داده بود البته سایر اسناد نشان دهنده آن است که در برنامه های برج ترامپ در مسکو چندین عامل متفاوت دخیل هستند.

اسناد موجود در این گزارش نشان می‌دهند که معمارها و سازندگان برنامه هایی موجز را برای ساخت احتمالی برج ترامپ در مسکو در نظر داشته اند.

براساس اسناد به دست آمده توسط بازفید نیوز، رسانه های خبری اطلاع دادند یک معمار نیویورکی در سال ۲۰۱۵ برنامه هایی را درباره طراحی ساختمان این ملک در روسیه کامل کرده بود که ساختمانی را به تصویر می کشید که می تواند ۱۰۰ طبقه باشد. این معمار با مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ در ارتباط بوده است.

رسانه های خبری در حال بررسی برج ترامپ در روسیه

براساس استعلام قیمتی که توسط تیم ترامپ در سپتامبر ۲۰۱۵ امضا شد،‌ برج ترامپ در مسکو ۲۵۰ آپارتمان درجه اول و مسکونی لوکس خواهد داشت. یکی از سازندگان محلی نیز قرار بود این برج را در مسکو بسازد که دارای اسپا و باشگاه بدنسازی به نام اسپای ایوانکا ترامپ باشد.

جولیانی همچنین در گفت‌وگو با شبکه خبری ان.بی.سی گفته بود که ترامپ به یاد می‌آورد که گفت‌وگوهایی را درباره پروژه ساخت ملک با کوهن در ۲۰۱۶ داشته و کوهن در نوامبر ۲۰۱۷ اذعان کرد که گفت‌وگوها درباره برج ترامپ در مسکو تا ژوئن ۲۰۱۶ ادامه داشت.

بازفید نیوز اخیرا گزارش داد که ترامپ احتمالا کوهن را مجبور کرده تا در کنگره درباره این برنامه دروغ بگوید و رابرت مولر، بازرس ویژه رسیدگی به دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا شواهدی درباره این ادعا دارد.

بر اساس گزارش ها، دفتر بازرس ویژه رسیدگی به دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا در حال بررسی ارتباط کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ با انجمن ملی اسلحه در انتخابات ۲۰۱۶ است.

به نقل از پایگاه خبری هیل، سم نانبرگ، از مسئولان کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به سی ان ان گفته بود که تیم تحقیقاتی رابرت مولر، بازرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا به دنبال دلایلی بود که منجر به حضور ترامپ در مجمع سالانه گروه انجمن ملی اسلحه در سال ۲۰۱۵ و سخنرانی او در مورد نامزد شدنش در انتخابات شد.

کد تخفیف