خانه » بانک و بیمه » انتظار می‌رود بانک توسعه تعاون انتخاب اول تعاونگران کشور باشد
انتظار می‌رود بانک توسعه تعاون انتخاب اول تعاونگران کشور باشد
انتظار می‌رود بانک توسعه تعاون انتخاب اول تعاونگران کشور باشد

انتظار می‌رود بانک توسعه تعاون انتخاب اول تعاونگران کشور باشد

حجت الله مهدیان ریاست هیأت مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون اظهار کرد: انتظار داریم بانک توسعه تعاون انتخاب اول تعاونگران کشور باشد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، ریاست هیأت مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون، اعضاء هیأت مدیره و تعدادی از مدیران ستادی این بانک صبح امروز در دیدار با رئیس هیات مدیره، مدیرعامل و اعضاء هیأت مدیره اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن ضمن بیان این مهم گفتند: فلسفه وجودی بانک توسعه تعاون و اهداف و مأموریت اصلی و اساسی این بانک کمک به ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت تعاونگران و افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد ملی می باشد.

همچنین در ادامه بیان شد: بر این اساس همه فعالیت و تلاش این بانک در قالب ارائه خدمات بانکی و تسهیلات اعتباری با رویکرد بر پاسخگویی به نیاز و انتظارات تعاونگران می باشد.

وی همچنین ضمن تأیید بر عملکرد اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن، این اتحادیه را از زمره اتحادیه های تخصصی و موفق در بخش تعاون دانسته و تصریح کرد: خوشبختانه اتحادیه سراسری تعاونی های تخصصی فولاد و معدن با تجمیع و عضوگیری شرکت های همگن و مرتبط در امر تأمین، تولید و توزیع موفق به ایجاد چرخه خلق ارزش گردید.

بانک توسعه تعاون در راه حمایت از تولید ملی

مهدیان با بیان این مطلب که برگزاری نشست صمیمی با اتحادیه ها و فراهم نمودن شرایط بهتر برای تعامل و همکاری و هم افزایی بیشتر جزء برنامه های جدی این بانک تلقی می گردد، بیان کرد: برای اجرای هرچه بهتر نتایج این نشست‌ ها با اتحادیه ها دو کارگروه در بانک تشکیل گردیده که متشکل از مشاور و مدیران ذیربط می باشد تا بتوان از ظرفیت ‌طرفین به بهترین نحو استفاده نمود.

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در ادامه ضمن تأکید بر اینکه بانک توسعه تعاون بانک تخصصی و مرتبط بخش تعاون می‎ باشد گفت: باید مجموعه خدمات و اقدامات بانک به شکلی اجراء شود که این بانک به عنوان انتخاب اول تعاونگران مدنظر قرار گیرد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون توفیق بخش تعاون را در گرو پیوستگی و همبستگی اجزای مختلف بخش تعاون دانست و یادآوری نمود که باید همه توانمندی و قابلیت های بالقوه و بالفعل بخش تعاون برای تحقق اهداف عالیه و توسعه این بخش در اقتصاد ملی به یک تعامل اثر بخش دست یابند.

لازم به ذکر است پیش از این نیز تندیس جشنواره حمایت از تولید ملی (حاتم) به پاس حمایت این بانک از تولید ملی و تعهد به اجرایی نمودن مفاد اقتصاد مقاومتی به بانک توسعه تعاون اهدا شده است.

در ششمین گردهمایی بزرگ مسئولین دولت و مدیران بنگاه‌های برتر اقتصاد ایران و با حضور تعدادی از مدیران ارشد سه قوه در مرکز همایش های صداوسیما برگزار شد بانک توسعه تعاون نیز مطابق مأموریت های توسعه ای و با عنایت به امر مهم حمایت از تولید ملی حضور یافته بود.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

بازار داخل کشش استفاده از مجموع ظرفیت فولاد در آینده را نخواهد داشت

بازار داخل کشش استفاده از مجموع ظرفیت فولاد در آینده را نخواهد داشت

ضمن اشاره به برنامه ششم توسعه که در آن تولید ۵۵ میلیون تن فولاد برنامه ...