خانه » بانک و بیمه » قتل محمودرضا خاوری در کانادا تا کنون توسط مقامات این کشور تایید نشده است
قتل محمودرضا خاوری در کانادا تا کنون توسط مقامات این کشور تایید نشده است
قتل محمودرضا خاوری در کانادا تا کنون توسط مقامات این کشور تایید نشده است

قتل محمودرضا خاوری در کانادا تا کنون توسط مقامات این کشور تایید نشده است

طی ساعات گذشته خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر قتل محمودرضا خاوری متهم اختلاس سه هزار میلیارد تومانی در اطراف منزل شخصی اش در کانادا در حال انتشار می باشد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین، از ساعاتی قبل در برخی شبکه های اجتماعی خبری مبنی بر قتل محمودرضا خاوری متهم اختلاس سه هزار میلیارد تومانی در کانادا منتشر شده است، اما هنوز هیچ منبع رسمی این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است.

بر اساس این شایعات، محمودرضا خاوری متولد ۱۳۳۱ شب گذشته توسط افراد ناشناس در کانادا به قتل رسیده و پلیس این کشور جسد وی را حوالی منزل شخصی اش در سان کرست از منطقه بردیل پت شناسایی کرده است.

شایعه قتل محمودرضا خاوری

در ادامه این شایعه آمده است که پلیس ایالتی کانادا ضمن شدیدترین تدابیر امنیتی از ورود خبرنگاران برای تهیه گزارش ممانعت بعمل آورده و هرگونه توضیحات دیگری درمورد چگونگی حادثه قتل اعلام ننموده است.

آذرماه سال گذشته (۱۳۹۶) نیز شایعه مشابهی در شبکه های اجتماعی انتشار یافته بود که در آن، مانند شایعه امسال، جزئیات قتل خاوری و محل یافتن جسد وی اعلام شده بود اما ساعاتی بعد پلیس کانادا اطلاع داد که پلیس چنین نامی را در درگیری های مسلحانه و غیرمسلحانه به عنوان مقتول ثبت نکرده است.

در آن زمان، مصطفی ترک همدانی وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با رسانه های داخلی ضمن بیان اینکه انتشار خبر مرگ، شگرد بدهکاران و کلاهبرداران برای فرار از پیگرد قضایی می باشد عنوان کرد که خاوری خود شایعه کرده که در کانادا کشته شده است.

در حال حاضر نیز با توجه به اینکه این شایعه بار دیگر در شبکه های اجتماعی مطرح شده، باید دید مقامات کانادایی چه واکنشی به آن نشان خواهند داد. خاوری که آخرین مقام او مدیر عاملی بانک ملی ایران بود در پی افشای فساد بزرگ مالی در مهر ماه ۱۳۹۰ از مقام خود استعفا داد و به کانادا فرار کرد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*