خانه » بورس،ارز، سکه » یورو مسافرتی در بانک ها به ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان رسیده است
یورو مسافرتی در بانک ها به 13 هزار و 600 تومان رسیده است
یورو مسافرتی در بانک ها به ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان رسیده است

یورو مسافرتی در بانک ها به ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان رسیده است

یورو مسافرتی در بانک ها طی روز جاری حدود ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه شده است که نسبت به هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان کاهش قیمت داشته است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، شعب ارزی بانک ها در صورت تکمیل بودن مدارک مسافران، تا ۵۰۰ یورو برای سفر به کشورهای همسایه و مشترک المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو به سایر کشورها ارائه می دهند که نرخ آن در شعب ارزی بانک ها ۱۳ هزار و ۶۷۷ تومان می باشد. این نرخ امروز نسبت به هفته گذشته حدود ۵۰۰ تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است.

بر این اساس تا ساعت ۱۳ امروز (۳ آذر)، نرخ خرید دلار نیز با کاهش نسبت به هفته گذشته در شعب ارزی بانک ها به ۱۱ هزار و ۵۷۸ تومان رسیده است.

یورو مسافرتی در بانک چند است؟

از طرفی نیز نرخ خرید یورو در شعب ارزی بانک ها نیز نسبت به روز گذشته با کاهش همراه شد و بانک ها امروز هر یورو را ۱۳ هزار و ۱۳۳ تومان خریداری کرده اند. نرخ خرید هر پوند انگلیس نیز در شعب بانک ها ۱۴ هزار و ۸۵۸ تومان اعلام شده است. این در حالی است چهارشنبه هفته گذشته نرخ خرید دلار در بانک ها ۱۱ هزار و ۹۳۶ تومان و یورو حدود ۱۳ هزار و ۵۷۹ تومان بوده است.

نرخ خرید ارز در بانک ها، از زمان اعلام تا هفته گذشته در حالت کلی رو به افزایش بوده است و نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان آغاز شده بود و به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید، اما از حدود دو هفته پیش بانک ها نرخ خرید دلار را کاهش داده اند.

بر اساس اعلام صرافی ها، نرخ فروش لیر امروز در بازار غیر رسمی ۲۴۵۰ تومان، نرخ فروش درهم ۳۶۰۰ تومان و نرخ فروش پوند نیز ۱۶ هزار تومان بوده است.

لازم به ذکر است که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک ها در روز ۱۲ آبان ماه به ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده بود. از سوی دیگر نرخ خرید یورو در شعب ارزی بانک ها نیز در این تاریخ هر یورو را تا ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری کرده بودند.

کد تخفیف

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*