خانه » خودرو و حمل و نقل » گروه صنعتی ایران خودرو قیمت ۲۰۶ تیپ ۲ را افزایش داد
گروه صنعتی ایران خودرو قیمت 206 تیپ 2 را افزایش داد
گروه صنعتی ایران خودرو قیمت ۲۰۶ تیپ ۲ را افزایش داد

گروه صنعتی ایران خودرو قیمت ۲۰۶ تیپ ۲ را افزایش داد

گروه صنعتی ایران خودرو به تازگی بهای رسمی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ را افزایش داده است و از این پس مشتریان باید این خودروی اقتصادی را با قیمت جدید کارخانه خریداری کنند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، بر اساس جدیدترین دعوتنامه های صادر شده از جانب ایران خودرو، بهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به صورت رسمی ۵۷ میلیون تومان اعلام شده است و از این پس باید مشتریان بر مبنای این عدد تکمیل وجه های خود را انجام دهند.

پیش از این قیمت این خودرو ۳۶ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان بوده است و اکنون مشاهده می شود که افزایش قیمت بیش از ۲۰ میلیون تومان برای ۲۰۶ تیپ ۲ اتفاق افتاده است.

پیش از این اتفاق شاهد بودیم که ایران خودرو بر خلاف تصور عموم، بهای رسمی پژو ۲۰۷i صندوقدار اتوماتیک را بیش از ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و حال گویا موج افزایش قیمت ها به خودروهای ارزانتر این شرکت هم رسیده است.

افزایش قیمت محصولات گروه صنعتی ایران خودرو

همچنین با اعلام قیمت ۵۷ میلیون تومانی برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲، مشخص است که در آینده نزدیک بهای کارخانه ای پژو ۲۰۶ تیپ ۵ بیش از ۶۵ میلیون تومان خواهد بود. همچنین پژو ۲۰۷i دنده ای و اتوماتیک و از طرفی پژو ۲۰۶ صندوقدار نیز به همین میزان در هفته های جاری افزایش قیمت را تجربه می کنند.

با محاسبه و یک حساب و کتاب ساده می توان پی برد که ایران خودرو برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ افزایش قیمتی بیش از ۵۷ درصد را اتخاذ کرده و احتمال دارد که این ضریب برای قیمت جدید سایر محصولات هم لحاظ گردد.

لازم به ذکر است که طی هفته جاری نرخ ارز روند نزولی به خود گرفه است اما قیمت ها در بازار خودرو همچنان صعودی می باشد. با توجه به افزایش نرخ ارز از ابتدای سال جاری، قیمت خودرو در بازار به تبعیت از آن روند افزایشی به خود گرفته بود، حال آنکه در هفته جاری با وجود کاهش نرخ ارز قیمت بسیاری از خودروها افزایش یافت.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*