خانه » بازرگانی » شرکت سایپا از صنعت گران، دانشگاهیان و نخبگان، دعوت به همکاری می‌نماید
شرکت سایپا از صنعت گران، دانشگاهیان و نخبگان، دعوت به همکاری می‌نماید
شرکت سایپا از صنعت گران، دانشگاهیان و نخبگان، دعوت به همکاری می‌نماید

شرکت سایپا از صنعت گران، دانشگاهیان و نخبگان، دعوت به همکاری می‌نماید

جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بیان داشت: با هدف توسعه داخلی سازی قطعات خودرو، شرکت سایپا در این راستا از صنعت گران، دانشگاهیان و نخبگان، دعوت به همکاری می نماید.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، محسن جهرودی ضمن بیان این مهم، افزود: باتوجه به تحریم ها و محدودیت هایی که برعلیه صنعت خودروسازی کشوراعمال شده است، گروه خودروسازی سایپا تصمیم دارد زمینه استفاده همه جانبه از ظرفیت های داخلی موجود و دانش و ایده های ناب علاقه مندان دانشگاهی و پژوهشگران فعال در حوزه خودروسازی را برای توسعه داخلی سازی قطعات، کاهش ارزبری در صنعت خودروسازی و تولید محصولات جدید مورد استفاده قرار دهد.

وی در ادامه اظهار داشت: گروه خودروسازی سایپا قصد دارد زمینه همکاری را برای تمامی علاقه مندانی که هرگونه پژوهش مطالعاتی، طرح علمی و یا ایده ناب در زمینه طراحی، ساخت و کاربری قطعات خودرویی دارند فراهم نماید.

جهرودی همچنین تصریح نمود: شرکت سایپا تمامی طرح ها، پیشنهادها و ایده هایی که در زمینه ساخت قطعات مربوط به موتور، گیربکس و اکسل خودرو، ساخت قطعات تریم داخلی، قطعات برقی و سیستم های داخلی خودرو و همچنین ایده های تحقیقاتی و مطالعاتی درخصوص طراحی ظاهر بیرونی و داخلی خودرو هستند را جمع آوری و مورد پایش قرار خواهد داد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا همچنین اظهار داشت: گروه خودروسازی سایپا به تمامی افرادی که طرح و ایده آنان پس از پذیرش، به صورت علمی در فرآیند تولید محصولات آینده مورد استفاده قرار گیرد، تعهد خرید با تیراژ بالا را خواهد داد که ارزش گذاری بر روی دانش و خرید ایده علمی محققان به شمار می رود.

شرکت سایپا در مسیر استفاده از توان داخلی

وی از دلایل اجرای این طرح به گسترش زمینه بهره مندی از توانمندی های داخلی و توسعه همکاری صنعت و دانشگاه، فرهنگ استفاده از تولید داخلی گسترش اشاره نموده و افزود: تنها راه برون رفت از چالش کنونی صنعت خودروسازی و تحریم ها، خودباوری و استفاده از توان داخلی متخصصان و نخبگان داخلی بوده و شرکت سایپا در این راستا آماده هرگونه همکاری از طریق ایجاد فضا و فرصت بروز استعدادها و توانمندی ها می باشد.

جهرودی در انتها ضمن اشاره به عدم استفاده از ظرفیت های داخلی موجود در طی سال های گذشته تأکید کرد: یکی از اصول اقتصاد مقاومتی بهره گیری از توانمند ‌ها و تخصص نخبگان داخلی می باشد که گروه سایپا قصد دارد با شناسایی ایده‌های خلاقانه در زمینه طراحی و ساخت قطعات خودرویی، زمینه اجرای پروژه‌های ساخت بر مبنای این ایده‌ها را با سرمایه گذاری به اجرا درآورده و به صورت تضمینی قطعات تولیدی را با تیراژ بالا خریداری نماید.

لازم به ذکر است گروه خودروسازی سایپا شرایط پیش فروش نقدی محصولات خود را برای مهرماه ۱۳۹۷ اعلام نموده است. در دور جدید فروش اینترنتی محصولات سایپا که از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ آغاز خواهد شد، خودروهای پراید ۱۳۱ و ۱۳۲، پراید وانت (سایپا ۱۵۱)، تیبا بنزینی، تیبا ۲ هاچ بک، ساینا و آریو اتوماتیک و محصولات زامیاد شامل نیسان بنزینی و دوگانه سوز با موعد تحویل آبان ۹۷ تا تیر ۹۸ به مشتریان عرضه خواهد شد.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

خودروسازان مکلف به بازرسی استاندارد قطعات خودرو هستند

خودروسازان مکلف به بازرسی استاندارد قطعات خودرو هستند

نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد اظهار داشت: همه قطعات خودرو مشمول استاندارد اجباری نمی ...