خانه » اخبار جهان » رشد سرمایه گذاری در انگلیس به دنبال سختگیری قوانین در آمریکا
رشد سرمایه گذاری در انگلیس به دنبال سختگیری قوانین در آمریکا
رشد سرمایه گذاری در انگلیس به دنبال سختگیری قوانین در آمریکا

رشد سرمایه گذاری در انگلیس به دنبال سختگیری قوانین در آمریکا

به دنبال افزایش سختگیری درباره قوانین ویزای سرمایه گذاری آمریکا دولت انگلیس با تسهیل شرایط سرمایه گذاری در انگلیس توانسته است این کشور را به مقصد جذاب تری برای مهاجران ثروتمند تبدیل نماید.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، شمار میلیونرها و میلیاردرهایی که خواهان استفاده از برنامه‌های سرمایه گذاری انگلیس هستند طی سال گذشته افزایشی ۴۶ درصدی را نشان می دهد.

همچنین بر اساس این آمار در دوازده ماه منتهی به مارس، ۴۰۵ فرد ثروتمند با ثروت خالص قابل توجه خواهان آمدن و سرمایه گذاری در انگلیس شده اند. طبق قوانین ویزای تی یر ۱ به متقاضیان به ازای سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی و بیشتر، اقامت سه ساله انگلیس یا همان ویزای سرمایه گذاری انگلیس داده می شود.

از متقاضیان خارجی سرمایه گذاری در انگلیس ، ۱۲۳ نفر از چین، ۵۲ نفر از روسیه و ۲۴ نفر از ترکیه بودند. بر اساس اعلام موسسه حقوقی کولیر بریستو به دلیل تحولات عربستان، ترکیه و روسیه، شهروندان این کشورها در حال انتقال سرمایه خود به انگلیس می باشند.

ویزا با سرمایه گذاری در انگلیس

همچنین بر اساس آمار منتشر شده از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ، تمایل اتباع خارجی برای سرمایه گذاری در آمریکا کاهش یافته است.

جیمز بادکوک از کارکنان موسسه بریستو در این باره اظهار داشت: علی رغم فضای نااطمینانی بریگزیت، انگلیس برای بسیاری از ثروتمندان خارجی به عنوان مقصدی جذاب برای زندگی و سرمایه گذاری مطرح می شود.

ویزای tier1 در واقع ویزای ۲۰۰ هزار پوندی  انگلستان یا سرمایه گذاری انگلیس با سرمایه بیش از ۲۰۰ هزار پوند می باشد. این نوع ویزا در اصطلاح ویزای کار افرینی نیز خوانده می شود که از طریق سرمایه گذاری معادل ۲۰۰ هزار پوند در انگلستان صورت می گیرد.

البته در تقسیم بندی ویزاهای سرمایه گذاری در انگلستان این ویزا ، ویزای tier1 نیز نامیده می شود .افراد برای ادریافت این ویزا می توانند با سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی در انگلستان اقدام کنید.

کد تخفیف

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*