خانه » عمومی اقتصاد » جزئیات آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی آبادان و وضعیت مصدومین
جزئیات آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی آبادان و وضعیت مصدومین
جزئیات آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی آبادان و وضعیت مصدومین

جزئیات آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی آبادان و وضعیت مصدومین

آتش سوزی در واحد ۶۰۰ مجتمع پتروشیمی آبادان تاکنون ۶ مصدوم به جا گذاشته و حال یک نفر در این حادثه وخیم گزارش شده است.

‌به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، بامداد امروز ‌واحد ۶۰۰ مجتمع پتروشیمی آبادان گرفتار حرق شده است که این مساله باعث ایجاد دود غلیظی در منطقه شده و اکیپ اطفا حریق شهرداری آبادان به همراه تیم های پزشکی وارد منطقه شدند.

حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران خوزستان پیرامون این حادثه از مصدومیت ۶ نفر در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان اطلاع داده است.

کیامرث حاجی زاده همچنین با اشاره به آتش سوزی بامداد امروز (۷ تیرماه) در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: این حادثه ۶ مصدوم داشته که چهار نفر از این مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند. دو مصدوم دیگر به دلیل شدت سوختگی به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز منتقل شده اند.

وی در ادامه افزود: بنا بر اعلام مرکز اورژانس حال یکی از مصدومین منتقل شده به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز به دلیل شدت جراحت و سوختگی وخیم گزارش شده است.

جزئیات حادثه آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی آبادان

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان همچنین با اشاره به انتشار خبری درباره مفقود شدن یک نفر در حادثه آتش سوزی پتروشیمی آبادان اعلام نمود: فاین فرد در ابتدای وقوع این حادثه مفقود اعلام شده بود که خوشبختانه پیدا شده و حال وی مساعد می باشد.

حاجی زاده توضیح داد: تیم های اطفای حریق همچنان در منطقه حاضر هستند و در صورتی که آتش مجددا شعله ور نشود، تا ساعاتی دیگر آتش در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان به صورت کامل خاموش خواهد شد.

عزیز الله شهبازی فرماندار آبادان نیز در این باره گفت: حادثه آتش سوزی واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان در حال اطفا است. وی ضمن اشاره به آتش سوزی واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان اظهار داشت: با مدیریت صحنه ای که بلافاصله پس از آتش سوزی رخ داد، خوشبختانه آتش سوزی در حال مهار می باشد.

شهبازی همچنین گفت: تیم های اطفای حریق در منطقه در حال مهار آتش در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان می باشند. هماهنگی هایی نیز صورت گرفته تا در صورت نیاز از شهرستان های اطراف نیز نیروهای اطفای حریق کمکی وارد منطقه شوند.

وی در خصوص مصدومین حادثه نیز عنوان کرد: تا زمان گزارش ۳ مصدوم به صورت سرپایی درمان و برای معاینه کامل به بیمارستان منتقل شده اند اما ممکن است تعداد مصدومین بیشتر باشد.

وی همچنین توضیح داد: تیم های اطفای حریق در منطقه در حال تلاش هستند تا آتش سوزی در واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان هرچه سریعتر مهار شود.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*