خانه » اخبار جهان » شرکت چینی اوپو (Oppo) در راه ورود رسمی به بازارهای اروپایی
شرکت چینی اوپو (Oppo) در راه ورود رسمی به بازارهای اروپایی
شرکت چینی اوپو (Oppo) در راه ورود رسمی به بازارهای اروپایی

شرکت چینی اوپو (Oppo) در راه ورود رسمی به بازارهای اروپایی

شرکت چینی اوپو (Oppo) با توجه به آمار فروش بالا و قابل ملاحظه خود در سراسر جهان و این که مدت هاست محصولات و گوشی های هوشمندش در سراسر جهان از استقبال زیادی برخوردار شده است می خواهد رسما وارد اروپا شود.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، شرکت چینی اوپو توانسته است بالغ بر ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی را تولید و در سراسر جهان به فروش رساند و اکنون  به نظر می رسد قصد دارد به طور رسمی در کشورهای اروپایی حضور پیدا کرده و با راه اندازی فروشگاه های رسمی بتواند علاوه بر افزایش میزان فروش، رابطه مستقیمی با مصرف کنندگان و کاربران اروپایی داشته باشد که در نهایت به افزایش و رشد سودآوری و کیفیت محصولات اوپو منجر خواهد شد.

همچنی این گزارش ها نشان می دهد شرکت چینی اوپو که تاکنون عملکرد موفقیت آمیز و درخشانی را از خود به نمایش گذاشته است تصمیم گرفته است فروشگاه های خود را در کشورهای اروپایی نظیر ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و هلند راه اندازی کرده و حضور فعالانه‌ای را در قاره سبز برای خود رقم بزند.

اهداف آتی شرکت چینی اوپو

البته شرکت چینی اوپو قصد دارد به کشورهای بیشتری وارد شود و به همین خاطر احتمال دارد که در کشورهای بیشتری نیز شاهد فروشگاه های رسمی اوپو باشیم.

اوپو و ویوو که نرخ رشد فروش آن ها در سال ۲۰۱۷ سرعت کمتری گرفته بود، هر دو راهبردهای جدیدی را برای سال ۲۰۱۸ مطرح کرده اند، به نحوی که توانستند با غول های تکنولوژی جهان به خوبی رقابت کنند و آمار فروش نسبتا بالا، مناسب و قابل قبولی را به خود اختصاص دهند.

همچنین بر اساس اخبار منتشر شده این دو شرکت قصد دارند با مدل های جدید دستگاه های خود که سطح قیمت به کارایی بالا و برنامه های هوش مصنوعی خواهند داشت، به بازارهای جدید برای خود دست پیدا کنند.

شیائومی، اوپو، ویوو و وان پلاس از جمله بزرگترین شرکت های چینی فعال در زمینه تولید گوشی های هوشمند می باشند که با تولید و عرضه محصولات ارزان قیمت علیرغم وجود محصولات نام آشنا، توانسته اند نظر کاربران زیادی را از سراسر جهان به خود جلب کنند.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*