خانه » عمومی اقتصاد » اهدا املاک مسکونی و تجاری به صورت رایگان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان
اهدا املاک مسکونی و تجاری به صورت رایگان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان
اهدا املاک مسکونی و تجاری به صورت رایگان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان

اهدا املاک مسکونی و تجاری به صورت رایگان با حضور رئیس بنیاد مستضعفان

طی مراسمی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان مقدار ۱۰۳ هکتار از املاک مسکونی و تجاری به صورت رایگان به مردم شهرستان خواف اهدا گردید که شایان ذکر است واگذاری عرصه های املاک علوی بر اساس منویات مقام معظم رهبری و با هدف حمایت از خانواده های محروم در کشور اجرا شدده است

‌به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از فارس، بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، طی مراسمی که با حضور رئیس بنیاد مستضعفان و جمعی از ائمه جمعه و جماعات استان و منطقه و مقامات ارشد سیاسی استان خراسان رضوی برگزار شده بود۲۰۰۰ فقره از اسناد املاک علوی به مردم خواف اهدا گردید.

با برگزاری این مراسم امروز پنج شنبه در محل مسجد جامع روستای سده خواف  مقدار ۱۰۳ هکتار زمین با کاربری مسکونی و تجاری به ارزش ۲۱۵ میلیارد ریال به صورت کاملا رایگان به مردم منطقه خواف اهدا شد.

همچنین لازم به ذکر است بر اساس این گزارش پیش از این رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم آغاز مرحله سوم طرح حمایتی بنیاد مستضعفان در آذربایجان شرقی از واگذاری ۶۱ هزار املاک علوی در کشور خبر داده بود.

اهدا املاک توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی

واگذاری عرصه های املاک علوی بر اساس منویات مقام معظم رهبری و با هدف حمایت از خانواده های محروم و نیازمند در سراسر کشور به اجرا در آمده است.

در گذشته نیز بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اجرای این طرح عظیم محرومیت زدایی در شهرستان تربت حیدریه استان خراسان رضوی تعداد  ۱۴۰۰فقره سند واگذاری املاک به مساحت ۱۴ هکتار و به ارزش کارشناسی ۱۶۰میلیارد ریال به محرومان و واجدان شرایط  را انجام داده بود.

بنیاد علوی فعالیت خود را تا سال ۱۳۸۴ عمدتا در حوزه املاک و مستغلات انجام داده است ولی همزمان با تغییر مدیریت در سال ۱۳۸۴ بنیاد علوی به عنوان بازوی بنیاد مستضعفان، فعالیت خود را در امور خیریه و عام المنفعه آغاز نمود.

فعالیت این بنیاد تاکنون در حوزه های سلامت، توزیع البسه رایگان، برگزاری اردوهای دانش آموزی، ارتقاء تحصیلی دانش آموزان محروم، اعطای وام به دانشجویان محروم مستعد و سایر خدمات حمایتی می باشد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*