خانه » بورس،ارز، سکه » عرضه سهام کرمان موتور در بازار سرمایه از برنامه های این شرکت برای امسال
عرضه سهام کرمان موتور در بازار سرمایه از برنامه های این شرکت برای امسال
عرضه سهام کرمان موتور در بازار سرمایه از برنامه های این شرکت برای امسال

عرضه سهام کرمان موتور در بازار سرمایه از برنامه های این شرکت برای امسال

معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار شرکت کرمان موتور از عرضه سهام کرمان موتور در نیمه اول سال جاری اطلاع داده ‌و افزود: در شرکت برای توسعه ظرفیت تولید برنامه ریزی نموده ایم.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصادآنلاین، حامد شادکام در نشست خبری در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به انتشار و عرضه ۲ هزار میلیارد ریال اوراق رهنی با سر رسید ۳ ساله توسط کرمان موتور اشاره کرده و تصریح نمود: هدف از عرضه این اوراق افزایش ظرفیت تولید و فروش محصولات این شرکت است.

وی همچنین با بیان این مطلب که برنامه حضور ما در بازار سرمایه بلند مدت می باشد، اعلام نمود: با این اقدامات شاهد نقدشوندگی دارایی ها، تامین منابع مورد نیاز و هم جذب سرمایه گذار در صنعت خودرو خواهیم بود.

معاون شرکت کرمان موتور با اشاره افزایش ظرفیت تولید، راه اندازی خطوط تولید و احداث خط رنگ جدید در کرمان موتور اظهار نمود: سعی داریم که از تمام ظرفیت بازار سرمایه برای حضور بلند مدت و هدفمند برای این شرکت بهره مند شویم.

برنامه عرضه سهام کرمان موتور در بورس

حامد شادکام در ادامه افزود: هیچ محدودیتی در عرضه سهام کرمان موتور نداریم و از حضور و درخواست برای سهام های مدیریتی و کلان در زمان عرضه سهام نیز استقبال می کنیم.

این معاون ضمن تاکید بر این که کرمان موتور از زیرساخت های مناسب برای توسعه و افزایش ظرفیت تولید خودرو برخوردار می باشد، ادامه داد: مهمترین دلیل برای حضور این خودروساز بخش خصوصی در بازار سرمایه کشور شفافیت می باشد و به طور حتم حضور در بازار سرمایه، با توجه حداکثری به منافع تمام ذینفعان صورت گرفته و ادامه دار خواهد بود.

معاون توسعه و کسب و کار کرمان موتور در انتها از انتشار و عرضه ۲ هزار میلیارد ریال اوراق رهنی با سر رسید ۳ ساله اطلاع داد و گفت: عواید حاصل از عرضه و انتشار این اوراق افزایش ظرفیت تولید و فروش محصولات خواهد بود.

ورود شرکت به بورس برخی منافع را برای شرکت ها به دنبال دارد که از آن جمله می توان به تخفیف مالیاتی برای شرکت های پذیرش شده، توانایی افزایش سرمایه و یا تامین نقدینگی مورد نیاز از طریق انتشار اوراق مشارکت، و نیز ارزش یابی واقعی سهام شرکت ها از مواردی است که باعث جذابیت ورود به بازار سرمایه توسط شرکت های مختلف می باشد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*