خانه » بورس،ارز، سکه » سه مدیر جدید برای صندوق توسعه ملی معرفی و منصوب شدند
سه مدیر جدید برای صندوق توسعه ملی معرفی و منصوب شدند
سه مدیر جدید برای صندوق توسعه ملی معرفی و منصوب شدند

سه مدیر جدید برای صندوق توسعه ملی معرفی و منصوب شدند

مرتضی شهید زاده رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی ، در نشستی با حضور اعضای هیأت عامل و مدیران صندوق توسعه ملی اظهار داشت: شناسایی تغییرات شرایط محیطی و تحولات فناورانه و برنامه ریزی در جهت تطبیق فعالیت های محول شده سازمانی متناسب با شرایط جدید از مهمترین مهارت هایی می باشد که مدیران باید خود را به آن مسلح کنند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین،  مرتضی شهید زاده در نشستی با حضور اعضای هیأت عامل و مدیران صندوق توسعه ملی ضمن تشویق و ترغیب همکاران و مدیران صندوق به دانش اندوزی و کسب تجربه به منظور مواجهه با تغییرات و تحولات برنامه ریزی شده سازمانی و یا تغییرات برنامه ریزی نشده مبتنی بر تحولات فناورانه و اقتصادی جامعه؛ بر لزوم تلاش مدیران این صندوق برای آشنایی بیشتر با سازمان های خارج از کشور و بهره گیری موثر از تجارب موفق آنها تاکید نمود.

مدیران جدید صندوق توسعه ملی

وی در ادامه نیز افزود: بهره گیری و استفاده از تمام ظرفیت های نهادهای اجرایی و قانون گذاری کشور برای نیل به اهداف، برنامه ها و چشم انداز آینده صندوق، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و باید از اولویت های کاری هیأت عامل صندوق به شمار رود.

در جریان این نشست رضا لیاقت ورز به عنوان مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی، حسین اعتبارزاده به سمت مشاور رئیس هیأت عامل و مدیر حراست و علیرضا بی نظیر به عنوان مدیر برنامه ریزی، آمار و تشکیلات صندوق توسعه ملی معرفی شدند.

گفتنی است صندوق توسعه ملی، پس از تجربه حساب ذخیره ارزی، بر اساس ماده ۸۴ قانون برنامه پنجم توسعه و در راستای تبدیل بخشی از عواید ناشی از فروش نفت و گاز و میعانات گازی و فراورده های نفتی به ثروت های ماندگار، مولد و سرمایه های زاینده اقتصادی و همچنین در جهت حفظ سهم نسل های آینده از منابع نفت و گاز و فراورده های نفتی تأسیس گردید.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

تورم زا بودن تبدیل دارایی ارزی صندوق توسعه ملی به وام ریالی

تورم زا بودن تبدیل دارایی ارزی صندوق توسعه ملی به وام ریالی

محمد مهدی مفتح نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به تورم زا بودن تبدیل دارایی ...