خانه » سایر » ملموس نبودن اشتغالزایی علیرغم ایجاد ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار شغل
ملموس نبودن اشتغالزایی علیرغم ایجاد 600 تا 700 هزار شغل
ملموس نبودن اشتغالزایی علیرغم ایجاد ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار شغل

ملموس نبودن اشتغالزایی علیرغم ایجاد ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار شغل

مطابق اظهارات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای این که اشتغالزایی در کشور برای مردم ملموس شود، جهت گیری تمام فعالیت های اقتصادی باید اشتغال آفرینی باشد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایرنا، علی ربیعی عصر یکشنبه در مراسم بهره برداری از طرح ارتقای هتلینگ و استاندارد سازی بخش اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر قائمشهر افزون کرد: با این که امسال توانسته ایم بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار شغل ایجاد کنیم، اما بیکاری آن چنان در کشور انباشته شده که اجازه نمی دهد این میزان اشتغال دیده شود.

وی از با اعلام این که دولت برای ایجاد اشتغال در سال آینده ۷۲ هزار میلیارد تومان بودجه پیش بینی کرده، گفت: سهم مازندران از بودجه اشتغالزایی سال آینده ۳۳۰ میلیارد تومان است تا نابرابری های موجود در روستاها و حاشیه شهرها از بین برود.

اشتغالزایی مسئله مهم کشور

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که نظام پس از استقرار مسیر درستی را در پیش گرفته است، افزود: اکنون همه ما به عنوان کارگزاران نظام درحال درست کردن وضعیت داخلی کشور زیر سایه رهبری هستیم و مردم آثار آن را در سال های آینده خواهند دید.

ربیعی همچنین در این مراسم در پاسخ به پرسش یکی از کارگران زیرپوشش تامین اجتماعی که نگران وضعیت بیمه دارویی خود بود، گفت: بسیار خرسندم که با برکت انقلاب اسلامی مردم آزادانه حرف های خود را بیان می کنند تا ما درصدد رفع آن برآئیم.

وی افزود: کسانی که می گفتند انقلاب اسلامی به ۴۰ سالگی نمی رسد ، امروز توانستند دلدادگی مردم به این نظام مردم سالار دینی را که با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کردند، مشاهده کنند.

در این مراسم طرح استانداردسازی و توسعه بخش اورژانس و ارتقای هتلینگ بیمارستان ولیعصر قائمشهر به بهره برداری رسید. برای اجرای این طرح ها بیش از ۹ میلیارد تومان هزینه شد.

 

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

تغییر رویکردهای حوزه کلان دولت در عرصه اقتصادی کشور

تغییر رویکردهای حوزه کلان دولت در عرصه اقتصادی کشور

تغییر رویکردهای حوزه کلان دولت در عرصه اقتصاد پیرو بررسی اظهارات اعضای تیم اقتصادی دولت ...