خانه » اخبار جهان » بررسی همکاری با شرکت توتال فرانسه در دیدار با مدیر ارشد خاورمیانه شرکت
بررسی همکاری با شرکت توتال فرانسه در دیدار با مدیر ارشد خاورمیانه شرکت
بررسی همکاری با شرکت توتال فرانسه در دیدار با مدیر ارشد خاورمیانه شرکت

بررسی همکاری با شرکت توتال فرانسه در دیدار با مدیر ارشد خاورمیانه شرکت

معاون بین الملل وزارت نفت ایران در دیدار با مدیر ارشد خاورمیانه و شمال آفریقای شرکت توتال فرانسه ، همکاری با این شرکت را بررسی کرد.

توتال (به فرانسوی: Total) شرکت نفت و گاز فرانسوی می باشد، که در سال ۱۹۲۴ توسط ارنست مرسی ‌یر تأسیس شد. این شرکت یکی از شش کمپانی بزرگ نفتی جهان است، که تحت عنوان سوپرمیجر طبقه بندی می ‌شوند. شرکت توتال درحال‌ حاضر چهارمین شرکت نفتی و هشتمین شرکت بزرگ جهان می‌باشد، که در ۳۰ کشور دارای شعبه بوده و بیش از ۹۵٫۰۰۰ کارمند، از مجموع ۱۳۰ کشور، در آن اشتغال دارند.

کمپانی توتال در تمامی حوزه‌ های صنایع نفت و گاز، فعالیت می‌ نماید. این شرکت فرانسوی، در زمینه اکتشاف و تولید نفت خام و گاز طبیعی، همچنین تولید برق و نیز انتقال، پالایش و بازاریابی نفت خام و گاز طبیعی فعالیت می‌ کند.

زمینه های فعالیت شرکت توتال فرانسه

لازم به ذکر است شرکت توتال همچنین طیف گسترده ‌ای از مواد شیمیایی را، در کارخانجات خود، در مقیاس عمده تولید و به سراسر جهان عرضه می ‌نماید. دفتر مرکزی شرکت توتال در غرب پاریس و در برج تور توتال قرار دارد. بخشی از سهام این شرکت، در بازار بورس نیویورک و بورس یورونکست، مبادله می ‌شود.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از مهر، امیر حسین زمانی نیا معاون بین الملل وزارت نفت ایران که به پاریس سفر کرده است با استفان میشل مدیر ارشد خاورمیانه و شمال افریقای شرکت توتال فرانسه ملاقات کرد. در این ملاقات همکاری های شرکت توتال و جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی و گفت و گو قرار گرفت.

توتال به همراه شرکت سی ان پی سی چین و شرکت پترو پارس ایران قرارداد ۴٨٠٠ میلیون دلاری توسعه فاز ١١ پارس جنوبی را با وزارت نفت ایران امضا کرده و امور اجرائی این قرارداد در حال پیشرفت است.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*