خانه » خودرو و حمل و نقل » زلزله حادثه‌ای است که بیش از هر زمانی حس انسان‌دوستی را بر می‌انگیزد
زلزله حادثه‌ای است که بیش از هر زمانی حس انسان‌دوستی را بر می‌انگیزد
زلزله حادثه‌ای است که بیش از هر زمانی حس انسان‌دوستی را بر می‌انگیزد

زلزله حادثه‌ای است که بیش از هر زمانی حس انسان‌دوستی را بر می‌انگیزد

زلزله حادثه‌ای است که بیش از هر زمانی حس انسان دوستی را بر می‌انگیزد. انسان ها از هر قوم، جناح و حزبی با مصیبت دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرده و تلاش خود را برای کمک به آسیب دیدگان انجام می‌دهند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از قانون، در روزهایی که بیش از هر زمانی هموطنان مان در غرب کشور به‌دلیل وقوع زلزله به کمک‌ نیاز دارند، در کمال ناباوری برخی خطوط هواپیمایی اقدام به افزایش حتی ۶ برابری قیمت بلیت‌های پرواز تهران به کرمانشاه کرده اند.

صبح امروز تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شد که نشان‌دهنده عمق فاجعه بی‌سامانی و عدم نظارت بر قیمت‌های بلیت پروازهای هواپیمایی بود. تصویری که در آن ایرلاین‌هایی مانند آسمان و قشم‌ایر قیمت بلیت پروازهای تهران به کرمانشاه را ۹۰۵۵۰۰۰۰ اعلام کرده بودند.

زلزله و تجارتی عیر انسانی

رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران با تاکید بر آنکه قیمت بلیت قشم ایر برای ساعت ۱۷:۱۵ و قیمت بلیت آسمان برای ساعت ۱۰:۴۵، ۹۰۰ هزار تومان برای پرواز تهران به کرمانشاه بوده است، اظهار داشت: این درحالی است که در روزهای گذشته حداقل قیمت بلیت پرواز تهران به کرمانشاه از ۹۸ تا ۲۹۴ هزار تومان بوده است.

افزایش قیمت بلیت‌های پرواز تهران به کرمانشاه اقدامی ناخوشایند است که در این برهه از زمان، توسط ایر لاین یا آژانس‌های مسافرتی صورت گرفته است.

حرمت‌ا… رفیعی افزود: دفاتر خدمات مسافرتی، نمایندگان ایرلاین‌ها هستند و نقش مهمی در تعیین قیمت ندارند. باتوجه به تصویر منتشر شده درخصوص قیمت ۹۰۰ هزار تومانی بلیت پرواز تهران به کرمانشاه، باید گفت به‌صورت سیستمی این کار انجام شده است‌ودفاتر خدمات مسافرتی، نقشی در این مساله نداشته‌اند.

در فروش سیستمی تنها ‌چهار درصد فروش به دفاتر تعلق می‌‌گیرد و منافعی نیز برای دفاتر ندارد؛ تعیین کننده اصلی قیمت، ایرلاین‌ها هستند اما باوجود همه این مسائل، چنین افزایش قیمتی کار غیرانسانی بوده است.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*