خانه » بازرگانی » رئیس بسیج اصناف کشور: شاهد قاچاق سازماندهی شده به کشور هستیم
رئیس بسیج اصناف کشور: شاهد قاچاق سازماندهی شده هستیم
رئیس بسیج اصناف کشور: شاهد قاچاق سازماندهی شده هستیم

رئیس بسیج اصناف کشور: شاهد قاچاق سازماندهی شده به کشور هستیم

طبق اظهارات رئیس بسیج اصناف کشور شاهد قاچاق سازماندهی شده هستیم و واردات بی رویه نیز از جمله فتنه‌های اقتصادی است و قابل توجه است که این ماه نسبت به ماه گذشته واردات از چین حدود سه برابر شده لذا گویا برخی نفوذی‌های اقتصادی به نظر قسم خورده اند که حرف حضرت آقا روی زمین بماند و اجرایی نشود.

به گزارش آی آراقتصاد به نقل از خبرگزاری دانشجو، غلامرضا حسن پور، رئیس بسیج اصناف کشور در اجلاس سراسری هیأت رئیسه مجامع بسیج اصناف، بازاریان و تجار کشور معاون امور فرهنگی و دفاعی و سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه هدف از برگزاری بررسی طرح اعتلای بسیج است، بیان داشت: اقتصاد مقاومتی باید مردمی شود و راهی جز این نداریم.

وی افزون کرد: دو راه بیشتر نداریم اول اینکه باید بیداری اقتصادی اتفاق بیفتد و این مهم ستون فقرات این اقتصاد است.

دلایل قاچاق سازماندهی شده

حسن پور در ادامه بیان کرد: با توجه به رانت اقتصادی، فرار مالیاتی و امثالهم که فرار اقتصادی می‌توان آن را نامید باید متوجه بود که دچار فتنه اقتصادی هستیم.

رئیس بسیج اصناف کشور گفت: شاهد قاچاق سازماندهی شده هستیم و واردات بی رویه نیز از جمله فتنه‌های اقتصادی است و قابل توجه است که این ماه نسبت به ماه گذشته واردات از چین حدود سه برابر شده لذا گویا برخی نفوذی‌های اقتصادی به نظر قسم خورده اند که حرف حضرت آقا روی زمین بماند و اجرایی نشود.

وی با اشاره به اینکه قراردادهای ناسالم اقتصادی از جمله آثار همین نفوذی‌های اقتصادی است افزود: برخی از آقایان متأسفانه تصدی گری غیر قانونی مسندهای دولتی را دارند.

حسن پور با بیان اینکه بسیجیان می‌توانند با اعتقاد تأثیر به سزایی در چرخش چرخ اقتصاد کشور داشته باشد تصریح کرد: برجام به نظر نفوذ اقتصادی بود و نه یک تلاش در جهت احیای اقتصاد لذا دوستان ما در دولت باید برای دستاوردهای اقتصادی برجام توضیح دهند و پاشنه آشیل ما به نظر همین برجام است.

کد تخفیف

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

رشد 47.8 درصدی فروش کالای قاچاق در حوزه کالاهای اعاده ای

رشد ۴۷٫۸ درصدی فروش کالای قاچاق در حوزه کالاهای اعاده ای

طبق اظهارات رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی رشد ۴۷٫۸ درصدی فروش کالای قاچاق ...