خانه » بازرگانی » کیفیت بنزین کاهش پیدا نکرده و معمولاً روند یک‌نواختی دارد
کیفیت بنزین کاهش پیدا نکرده و معمولاً روند یک‌نواختی دارد
کیفیت بنزین کاهش پیدا نکرده و معمولاً روند یک‌نواختی دارد

کیفیت بنزین کاهش پیدا نکرده و معمولاً روند یک‌نواختی دارد

طبق اظهارات وزیر نفت، کیفیت بنزین کاهش پیدا نکرده و معمولاً روند یک نواختی دارد، در تهران و کلان‌شهرها نیز باید معاینه فنی خودروها را نیز در نظر گرفت.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از خبرگزاری تسنیم، بیژن زنگنه وزیر نفت در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در جمع خبرنگاران بیان داشت: جوان گرایی در وزارت نفت ادامه دارد و ممکن است در سطح معاونت ها نباشد، بلکه جوان گرایی یکی از اصول برنامه من در دولت است اما مدیران جوان باید از تجربه مدیران با تجربه استفاده کنند و من از مدیران با تجربه خواهش کردم که در اداره امور به جوان ها کمک کند.

وزیر نفت با بیان اینکه هدف گذاری ما رسیدن به ظرفیت پالایش روزانه ۳ میلیون بشکه نفت است، افزون کرد: این مهم باید از طریق پالایشگاه های سیراف، ستاره خلیج فارس، جاسک و آناهیتا به همراه پالایشگاه های موجود کشور محقق شود.

عدم کاهش کیفیت بنزین

این عضو کابینه دولت در خصوص اعلام اخیرا سازمان ملی استاندارد مبنی بر بالا بودن گوگرد بنزین ارائه شده و به فروش رفته در تهران گفت: کیفیت بنزین کاهش پیدا نکرده و معمولاً روند یک نواختی دارد، در تهران و کلان شهرها نیز باید معاینه فنی خودروها را نیز در نظر گرفت.

وی یادآور شد: میزان گوگرد در بنزین ناچیز است و اگر هم چنین چیزی اعلام شده اتفاقی و گذرا بوده است.

وزیر نفت با بیان اینکه پالایشگاه ستاره خلیج فارس دچار مشکلات مالی است، افزود: در حال حاضر پیگیری این موضوع هستیم تا بتوانیم مشکلات مالی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را برطرف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این پالایشگاه در حال حاضر بنزین تولید می‌کند و ۲ واحد بعدی نیز باید راه‌اندازی شود که این موضوع باید در دستور کار سهامداران قرار گیرد و توسط آنها پیگیری شود.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

توقف تولید پنج قلم کالا و محصولات غیر استاندارد در استان تهران

توقف تولید پنج قلم کالا و محصولات غیر استاندارد در استان تهران

تولید پنج قلم کالا و محصولات غیراستاندارد در استان تهران پس از بازرسی ها و ...