خانه » بازرگانی » تعطیلی بخشی از ظرفیت تولید نفت خام خلیج مکزیک آمریکا
تعطیلی بخشی از ظرفیت تولید نفت خام خلیج مکزیک آمریکا
تعطیلی بخشی از ظرفیت تولید نفت خام خلیج مکزیک آمریکا

تعطیلی بخشی از ظرفیت تولید نفت خام خلیج مکزیک آمریکا

حدود ۵.۵ درصد یا ۹۶ هزار بشکه در روز از ظرفیت تولید نفت خام خلیج مکزیک آمریکا همچنان پس از گذشت بیش از یک هفته از آغاز طوفان هاروی در ایالت تگزاس، تعطیل مانده است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از رویترز، اداره ایمنی و حفاظت از محیط زیست آمریکا اعلام کرد که حدود ۵.۵ درصد یا ۹۶ هزار بشکه در روز از ظرفیت تولید نفت خام خلیج مکزیک آمریکا همچنان پس از گذشت بیش از یک هفته از آغاز طوفان هاروی در ایالت تگزاس، تعطیل مانده است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از مهر، کل تولید از دست رفته از آغاز تعطیلی پلت‌فرم های تولید نفت دور از ساحل در ۲۳ آگوست، تا کنون به حدود ۲.۹۷ میلیون بشکه می رسد. ظرفیت متوقف شده که در ۲۶ آگوست در اوج خود به ۲۴.۵ درصد یا ۴۲۸ هزار و ۵۶۸ بشکه می رسید، با بازگشت به کار کارگرانی که از این تاسیسات تخلیه شده بودند و شروع فعالیت تولیدی به شکل قابل توجهی کاهش یافت.

ظرفیت تولید نفت خام در مکزیک

شرکت‌های انرژی فعال دور از ساحل خلیج مکزیک روزانه ۱.۷۵ میلیون بشکه نفت تولید می‌کنند. اداره ایمنی و حفاظت از محیط زیست آمریکا در بیانیه‌ای رسانه‌ای اعلام کرد: از موقعی که طوفان از این مناطق عبور کرده است شرکت‌ها شروع به بازرسی تاسیسات و از سرگیری تولید کرده‌اند. هنوز هیچ گزارشی از آسیب‌دیدگی به دست ما نرسیده است.

علاوه بر این در این بیانیه آمده است: همچنان ۳۰ پلت‌فرم دور از ساحل خالی از پرسنل و کارکنان باقی مانده‌اند. این اداره همچنین تخمین می‌زند ۸.۴ درصد از تولید ۳۲۲۰ میلیون فوت مکعب در روز گاز طبیعی که معادل ۲۷۱.۳۹ میلیون فوت مکعب در روز است همچنان تعطیل بماند. کل تولید از دست رفته گاز طبیعی از ۲۳ آگوست برابر با ۶.۳۵ میلیون فوت مکعب شده است.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک بر سر دور راهی تمدید یا اتمام

توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک بر سر دور راهی تمدید یا اتمام

توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک به نیمه راه رسیده است و به نظر می ...