خانه » صنعت و معدن » رشد بخش صنعت به میزان ۶ و نیم درصد با اقدامات نعمت زاده
رشد بخش صنعت به میزان 6 و نیم درصد با اقدامات نعمت زاده
رشد بخش صنعت به میزان ۶ و نیم درصد با اقدامات نعمت زاده

رشد بخش صنعت به میزان ۶ و نیم درصد با اقدامات نعمت زاده

شریعتمداری با بیان اینکه نعمت زاده برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را اجرا کرد و خود را مکلف به اجرای ۴۴ بند اقتصاد مقاومتی دانست، اظهار داشت: با اقدامات نعمت زاده نرخ رشد بخش صنعت به ۶ و نیم درصد در سال ۹۵ رسید.

شریعتمداری با بیان اینکه نعمت زاده برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را اجرا کرد و خود را مکلف به اجرای ۴۴ بند اقتصاد مقاومتی دانست، بیان کرد: با اقدامات نعمت زاده نرخ رشد بخش صنعت به ۶ و نیم درصد در سال ۹۵ رسید.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از فارس، مراسم تکریم و معارفه محمدرضا نعمت زاده و محمد شریعتمداری وزرای سابق و کنونی صنعت معدن و تجارت که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

محمد شریعتمداری اشاره کرد: این جلسه برای تقدیر و تشکر از پیر دیر صنعت ایران است که نه تنها در ۴ سال گذشته، بلکه برای تمام خدمات ایشان از سال های گذشته تاکنون است، اگر چه نمی‌توانیم با این مراسم قدردان زحمات وافر وی باشیم.

رشد بخش صنعت نتیجه تلاش وزیر قبلی

وزیر صنعت معدن و تجارت افزود: من فرد خوش شانسی هستم که وزراتخانه ای را تحویل گرفته‌ام که با خدمات نعمت زاده قطار توسعه صنعتی کشور در ریل خودش قرار دارد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های خوبی در زمینه صنعت به لطف نعمت زاده در این وزارتخانه انجام شد، گفت: با خدمات وی تراز تجاری کشور در طی دو سال مثبت شد.

شریعتمداری با بیان اینکه نعمت زاده برنامه های اقتصاد مقاومتی را اجرا کرد و خود را مکلف به اجرای ۴۴ بند اقتصاد مقاومتی دانست، افزود: با اقدامات نعمت زاده نرخ رشد بخش صنعت به ۶ و نیم درصد در سال ۹۵ رسید.

وی با بیان اینکه توسعه بازارهای صادراتی در دوره وی بسیار چشم‌گیر بود، ادامه داد: در سال ۹۲ هشتاد درصد صادرات کشور به ۸ کشور انجام می‌شد، اما در سال ۹۵ این رقم صادرات به ۱۵ کشور انجام شد و کشورهای اروپایی هم به آن اضافه شد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

افزایش ۳۷۷ درصدی ارزش صادرات به اندونزی در سال جاری

افزایش ۳۷۷ درصدی ارزش صادرات به اندونزی در سال جاری

زمانی ارزش صادرات ایران به اندونزی به دو میلیارد دلار می‌رسید که این رقم چنان ...