خانه » سایر » دفاع حجت الاسلام حسن روحانی از وزیر پیشنهادی نیرو در دولت دوازدهم
دفاع حجت الاسلام حسن روحانی از وزیر پیشنهادی نیرو در دولت دوازدهم
دفاع حجت الاسلام حسن روحانی از وزیر پیشنهادی نیرو در دولت دوازدهم

دفاع حجت الاسلام حسن روحانی از وزیر پیشنهادی نیرو در دولت دوازدهم

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در دفاع از وزیر پیشنهادی نیرو در دولت دوازدهم اعلام داشت: آقای بیطرف سال ها در زمینه وزارت نیرو تجربه و مهارت بسیاری دارند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در دفاع از وزیر پیشنهادی نیرو، به اقدامات صورت گرفته از سوی حمید چیتچیان وزیر این وزارتخانه در دولت یازدهم اشاره و ضمن تشکر از وی اظهار داشت: آقای مهندس چیتچیان اقدامات بسیار بزرگی در بخش آب و برق انجام داده اند. ایشان در مناطق استراتژیک کارهای عظیمی کرده اند.

وی ضمن اشاره به افتتاح ۳۷ سد در دولت یازدهم توسط وزیر نیرو، بیان نمود: آقای چیتچیان مردی بسیار شریف، با اخلاق، مصمم و دلسوزی هستند که حتما از حضور ایشان در بخش دیگر در دولت دوازدهم استفاده خواهد شد.

بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو

رئیس جمهوری ضمن اشاره به پیشنهاد حبیب‌الله بیطرف به عنوان وزیر نیروی دولت دوازهم اعلام نمود: آقای بی‌طرف سال ها در زمینه وزارت نیرو تجربه و مهارت بسیاری دارند.

روحانی ضمن تاکید بر اینکه در زمینه آب و برق کارهای بسیار مهمی باید صورت پذیرد، توضیح داد: در زمینه آب هم برای آب آشامیدنی مردم و هم برای آب مورد نیاز صنعت، کشاورزی و محیط زیست باید اقدامات مهمی انجام شود. در این زمینه یکی از کارهای مهمی که باید مورد توجه باشد موضوع حقابه های دریاچه ها و تالاب ها می باشد.

وی در انتها تدوین گزارش ملی آب، تدوین قانون جامع آب، تامین بخشی از آب صنعتی و محصولات کشاورزی غیر خوراکی از طریق بازچرخانی آب، حقابه محیط زیست، ادامه بازنگری در میزان و تعیین حد مخازن سدها، اجرای طرح تعادل آب زیرزمینی و همکاری علمی با نهادهای ملی و بین المللی را از جمله برنامه ها و سیاست‌های دولت دوازدهم در حوزه نیرو عنوان داشتند.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

رشد بخش صنعت به میزان 6 و نیم درصد با اقدامات نعمت زاده

رشد بخش صنعت به میزان ۶ و نیم درصد با اقدامات نعمت زاده

شریعتمداری با بیان اینکه نعمت زاده برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را اجرا کرد و خود را ...