خانه » اخبار جهان » بیت‌کوین منبعی برای تولید ثروت و ایجاد فرصت های جدید
بیت‌کوین منبعی برای تولید ثروت و ایجاد فرصت های جدید
بیت‌کوین منبعی برای تولید ثروت و ایجاد فرصت های جدید

بیت‌کوین منبعی برای تولید ثروت و ایجاد فرصت های جدید

درین کگ کارشناس انگلیسی اظهار داشت: برای بسیاری از کشورها از جمله ایران و یا کشورهای عضو شوروی سابق بیت‌کوین می تواند منبعی برای تولید ثروت و ایجاد فرصت های جدید باشد.

به گزارش ترند، دری ‌کگ عضو هیأت مدیره موسسه هومانیت بیان نمود: برای بسیاری از کشورها نظیر ایران و کشورهای عضو شوروی سابق بیت کوین می تواند به عنوان منبعی از تولید ثروت و فرصت باشد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از فارس، وی در ادامه افزود: با توجه به توانمندی تکنولوژی و فکری موجود در این کشورها و شکاف ثروت، بیت کوین می تواند ضمن ایجاد آزادی اقتصادی برای مردم، آینده روشنی در این کشورها فراهم نماید.

عبور ارزش بیت‌کوین از مرز ۴ هزار دلار

روز گذشته بلومبرگ طی گزارشی اعلام نمود ارزش بیت‌کوین برای نخستین بار از مرز ۴ هزار دلار عبور کرده است که دلیل آن رشد چشم انداز مثبت نسبت به توسعه استفاده از این ارز مجازی می باشد.

توسعه استفاده از بیت کوین در این کشورها همچنین می‌تواند به رشد صنعت گردشگری و توسعه تولید ناخالص داخلی کشورها منجر شود.

افزایش آزادی های مالی ناشی از توسعه استفاده از بیت کوین برای بسیاری از مردم مفهوم تازه ای به همراه دارد چرا که از زمان آغاز نظام بانکداری در جهان، عرضه پول همواره تحت کنترل مؤسسات مالی بوده است اما بیت کوین بیش از یک عرضه است زیرا به افراد مختلف این فرصت را می دهد تا مدیریت پول خود را خود بر عهده داشته باشند.

بیت کوین یک دارایی اقتصادی و تغییر ناپذیر به شمار می رود و فرصت بیشتری را در اختیار کسانی که زودتر از بقیه به آن ورود می کنند فرصت بیشتری ارائه می نماید.

تکنولوژی پشت بیت کوین وارد کشورها شده است و این امکان وجود دارد که برای توسعه زیرساخت های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد و عملاً می تواند مبنای توسعه ابداعات و نوآوری‌ها نظیر اینترنت اشیاء و خودروهای بدون راننده نیز باشد.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

پولهای مجازی محصول جدید فناوریهای مالی نوین و در حال رشد سریع

پولهای مجازی محصول جدید فناوریهای مالی نوین و در حال رشد سریع

پولهای مجازی محصول جدید فناوریهای مالی نوین است که امروزه بشدت در حال گسترش است. ...