خانه » سایر » انسجام بیشتر تیم اقتصادی دولت دوازدهم با وزرای پیشنهادی
انسجام بیشتر تیم اقتصادی دولت دوازدهم با وزرای پیشنهادی
انسجام بیشتر تیم اقتصادی دولت دوازدهم با وزرای پیشنهادی

انسجام بیشتر تیم اقتصادی دولت دوازدهم با وزرای پیشنهادی

ولی اله سیف رئیس کل بانک مرکزی، درباره ترکیب تیم اقتصادی دولت دوازدهم اظهار داشت: حضور مسعود کرباسیان و محمد شریعتمداری وزیران پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت در بین وزیران پیشنهادی، تیم اقتصادی دولت دوازدهم را منسجم تر خواهد کرد.

ولی اله سیف روز دوشنبه، درباره ترکیب تیم اقتصادی دولت دوازدهم بیان نمود: با استفاده از تجربه دولت یازدهم یکی از تحولات اساسی که قطعاً در دولت دوازدهم نیز شاهد خواهیم بود، هماهنگی و انسجام بیشتر در مجموعه دولت می باشد.

به بیان سیف این عنصر در بین اعضای اقتصادی به صورت جدی تری مشاهده می شود. به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایرنا، وی، معرفی شریعتمداری را به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت بهترین گزینه عنوان نموده و ادامه داد: جناب آقای دکتر شریعتمداری از تجربیات و سابقه عملکردی درخشانی برخوردار می باشند و بهترین گزینه برای وزارت صنعت معدن تجارت به شمار می روند.

سوابق تیم اقتصادی دولت دوازدهم

وی همچنین در ادامه وزیر پیشنهادی اموراقتصادی و دارایی را فردی باتجربه و با پیشینه مثبت در عملکرد دانسته و تصریح نمود: آقای دکتر کرباسیان نیز برای تصدی وزارت امور اقتصادی و دارایی چهره مناسبی هستند و با تجربیات اجرایی مناسبی که دارند، می توانند منشاء تحولات جدی در فضای اقتصادی و محیط کسب و کار به شمار آیند. ایشان در مسئولیت های قبلی به ویژه گمرک عملکرد بسیار مثبتی از خو نشان داده اند.

محمد شریعتمداری که به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت معرفی شده است، در کارنامه خود تصدی وزارت بازرگانی را در دولت اصلاحات (دولت های هفتم و هشتم) بر عهده داشته است.

مسعود کرباسیان وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی نیز در دو دهه گذشته در سطح معاون وزیران بازرگانی، نفت و اقتصاد ایفای مسئولیت کرده است؛ وی همچنین در دولت اصلاحات و دولت یازدهم رئیس کل گمرک ایران بوده و دارای دکتری مدیریت بازرگانی می باشد.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

نتایج نظرسنجی از 100 نفر برجسته‌ترین اقتصاددانان کشور

نتایج نظرسنجی از ۱۰۰ نفر برجسته‌ترین اقتصاددانان کشور

در یک نظرسنجی که از برجسته‌ترین اقتصاددانان کشور انجام گرفت، ۸۲ درصد شرکت‌کنندگان خواستار تغییر ...