خانه » بانک و بیمه » امنیت سرمایه گذاران و تولیدکنندگان از شاخص های اصلی توسعه یافتگی
امنیت سرمایه گذاران و تولیدکنندگان از شاخص های اصلی توسعه یافتگی
امنیت سرمایه گذاران و تولیدکنندگان از شاخص های اصلی توسعه یافتگی

امنیت سرمایه گذاران و تولیدکنندگان از شاخص های اصلی توسعه یافتگی

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارائی، در مجمع عمومی عادی سالانه بیمه مرکزی حضور یافته و اظهار نمود: فراهم آوردن زمینه های لازم برای برقراری امنیت سرمایه گذاران ، تولیدکنندگان و افزایش رفاه و آسایش مردم یکی از شاخص های اصلی توسعه یافتگی به شمار می رود که بر عهده صنعت بیمه کشور می باشد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین، وزیر امور اقتصادی و دارائی در مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه مرکزی از تلاش های رئیس کل و اعضای هیات عامل قدردانی نموده و از فضای آرام و در حال توسعه و پیشرفت این صنعت به عنوان یک واقعیت در شرایط اقتصادی کشور یاد کرد.

وزیر امور اقتصادی و دارائی از توسعه بیمه های زندگی را به عنوان یکی از محورهای مهم توسعه بیمه در کشور دانسته و اظهار داشت: توسعه بیمه های زندگی یکی از راهکارهای اصلی درنظر گرفته شده برای توسعه کشور طی سال های اخیر به حساب می آید.

امنیت سرمایه گذاران و تولیدکنندگان بر عهده صنعت بیمه

طیب نیا همچنین ضمن اشاره به تلاش برای معافیت مالیات بر ارزش افزوده در صنعت بیمه ادامه داد: خوشبختانه این موضوع در قالب لایحه ای از طرف دولت به مجلس ارائه شده است و امیدواریم با تصویب نهایی این موضوع بتوان گام های خوبی را در ارائه خدمات مطلوب بیمه ای به مردم برداشت.

وزیر امور اقتصادی و دارائی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به عوارض متعددی که در صنعت بیمه وجود دارد بیان نمود: طبیعی است این عوارض باعث افزایش حق بیمه ها شده و کاهش این عوارض موجب پایین آمدن حق بیمه ها و افزایش بهره گیری از خدمات بیمه ای می شوند.

رئیس مجمع بیمه مرکزی در انتهای سخنانش ابراز امیدواری کرد بیمه مرکزی کشور بتواند نقش خود را به عنوان مقام ناظر در صنعت بیمه با تاکید بیشتر بر سیاستگذاری، هدایت و نظارت بر صنعت بیمه کشور، به شکلی مطلوب پیش ببرد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

افزایش قیمت سیمان علیرغم عدم افزایش قیمت پایه سیمان

افزایش قیمت سیمان علیرغم عدم افزایش قیمت پایه سیمان

عبدالرضا شیخان دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان این مطلب که قیمت سیمان ...