خانه » سایر » طیب نیا و حجتی موفق ترین اعضای تیم اقتصادی دولت یازدهم
طیب نیا و حجتی موفق ترین اعضای تیم اقتصادی دولت یازدهم

طیب نیا و حجتی موفق ترین اعضای تیم اقتصادی دولت یازدهم

طبق نظرسنجی صورت گرفته در برنامه تلویزیونی پایش که جامعه آماری آن بیش از ۹۰۰ فعال اقتصادی و کارآفرین بوده اند مشخص شد از بین تیم اقتصادی دولت یازدهم طیب نیا و حجتی موفق ترین و ولی الله سیف و نعمت زاده بدترین اعضای تیم اقتصادی دولت می باشند.

در این نظرسنجی که توسط برنامه تلویزیونی پایش و از بین بیش از ۹۰۰ فعال اقتصادی و کارآفرین به صورت تلگرامی صورت گرفته بود، سؤال به این شرح مطرح شده به این شکل بوده است؛ به نظر شما کدام عضو تیم اقتصادی دولت موفق تر بوده است؟

۱- عباس آخوندی (راه و شهرسازی) ۲- محمود حجتی (جهاد کشاورزی) ۳- علی ربیعی (تعاون، کار و رفاه اجتماعی) ۴- ولی اله سیف (بانک مرکزی) ۵- علی طیب نیا (اقتصاد و دارایی) ۶- محمدرضا نعمت زاده (صنعت، معدن و تجارت) ۷- محمدباقر نوبخت (برنامه وبودجه)

طیب نیا موفق ترین وزیر دولت یازدهم

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از مهر، زمان شروع این نظرسنجی در روز پنجشنبه ۲۲ تیرماه و پایان آن شب شنبه ۲۴ تیرماه بوده و نتایج نشان دهنده آن است که در پایان نیز علی طیب نیا وزیر اقتصاد و دارایی با ۳۹ درصد به عنوان نفر اول، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی با کسب ۲۴ درصد آرای شرکت کنندگان رتبه دوم را کسب کرده است. محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی هرکدام ۹ درصد آرا، علی ربیعی وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی ۸ درصد از آرا را کسب نموده اند.

همچنین ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی که این روزها در بحث مشکلات مؤسسات انتقادات زیادی به نحوه عملکرد وی وارد است و محمدرضا نعمت زاده مسن ترین عضو کابینه دولت یازده با کسب ۵ درصد آرا، بدترین اعضای تیم اقتصادی دولت از دید فعالان اقتصادی در این نظر سنجی می باشند.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

نوسان گیری معامله گران با استفاده از تشویش درهمی در بازار ارز

نوسان گیری معامله گران با استفاده از تشویش درهمی در بازار ارز

با شروع هفته شاهد بروز دو رفتار در بازار بودیم؛ اولی، کاهش محافظه کاری و ...