خانه » سایر » پیامدهای تخریب دولت دکتر روحانی و آثار بین المللی این تخریب
پیامدهای تخریب دولت دکتر روحانی و آثار بین المللی این تخریب
پیامدهای تخریب دولت دکتر روحانی و آثار بین المللی این تخریب

پیامدهای تخریب دولت دکتر روحانی و آثار بین المللی این تخریب

غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، درباره پیامدهای تخریب دولت روحانی و آثار بین المللی آن اظهار داشت: در شرایط متلاطم فعلی، بیش از هر چیزی در جامعه آرامش مورد نیاز می باشد و هیچ چیز به اندازه آرامش نمی تواند در مسائل اقتصادی تاثیرگذار باشد.

غلامحسین شافعی  بیان داشت: سرمایه همچون یک گنجشک ترسو می باشد که با کوچک ترین صدا و احساس ناامنی می پرد. به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایرنا، به گفته وی، تخریب دولت می تواند در فرآیند اعتمادسازی سرمایه گذاران داخلی و خارجی بسیار مهم و اثرگذار باشد.

این مقام مسئول همچنین افزود: کشور به سرمایه گذاری خارجی نیاز دارد و احساس امنیت و آرامش برای سرمایه گذاران خارجی اهمیت بسایر بالایی دارد.

وی ادامه داد: ایران اسلامی از نظر نظامی و انتظامی وضعیت مطلوبی دارد ولی برخی بحث های داخلی ممکن است به تنش منجر شده و اثرگذاری سوء در پی داشته باشد.

شافعی تصریح داشت: نظر هر کس قابل احترام می باشد حتی انتقاد سازنده ثواب نیز دارد اما باید درباره نوع ادبیاتی که به کار گرفته می شود، دقت نماییم.

پیامدهای تخریب دولت

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: موضوعی که در روزها و هفته های گذشته در جامعه شاهد بودیم با تذکر بموقع رهبر معظم انقلاب و نصایح ایشان در حال رفع شدن می باشد و امید است هر چه سریعتر از این فضا خارج شده و با اتحاد در جهت اهداف متعالی کشور حرکت نماییم.

وی در انتها اظهار نمود: به یقین افرادی که به هر اقدام ناروا و هتک حرمت افراد دست زده اند به نهادهای رسمی کشور وابسته نبوده و خودسرانه یا با اطلاعات کم این اقدامات را انجام داده اند؛ هرچند دخالت بزرگان کشور می تواند هدایت این افراد را نیز در پی داشته باشد.

در راهپیمایی روز جهانی قدس، عده ای اندک به رییس جمهوری اهانت نمودند که این اتفاق با انتقاد بسیاری از مسوولان، گروه های سیاسی و مردمی روبرو گردید.

کد تخفیف

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

حجم ٢ میلیارد و ٤٠٠ هزار دلار مبادلات تجاری ایران و فرانسه

حجم ٢ میلیارد و ۴٠٠ هزار دلار مبادلات تجاری ایران و فرانسه

طبق اعلام رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، حجم مبادلات تجاری ایران و ...