خانه » بانک و بیمه » بانک مرکزی تنها منبع رسمی کشور درباره اطلاعات سیستمی بانک ها
بانک مرکزی تنها منبع رسمی کشور درباره اطلاعات سیستمی بانک ها
بانک مرکزی تنها منبع رسمی کشور درباره اطلاعات سیستمی بانک ها

بانک مرکزی تنها منبع رسمی کشور درباره اطلاعات سیستمی بانک ها

فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی اظهار داشت: تنها منبع رسمی کشور که می تواند اطلاعات سیستمی بانک های سطح کشور را ارائه دهد بانک‌مرکزی می باشد لذا مردم نگران نباشند و به این مرجع اعتماد و اطمینان خاطر داشته باشند.

فرشاد حیدری با بیان این نکنه که سیستم بانکی کشورمان از سلامت نسبی خوبی برخوردار است، گفتند : مرد نگران شایعات و تبلیغاتی که در شبکه های مجازی پخش می شوند نباشند و اطمینان داشته باشند که بانک ها تحت نظارت بانک مرکزی می باشند.

وی همچنین در ادامه بیان داشت: من به عنوان نماینده بانک مرکزی به هموطنان این  اطمینان خاطر را می دهم که بانک ها و موسسات تحت نظارت بانک مرکزی ایمن و قابل اعتماد هستند که سرمایه گزاری و سپرده گذاری در آنها به هیچ عنوان مشکلی ندارد.

بانک مرکزی تنها مرجع رسمی اطلاعات نظام بانکی

به گزارش آی آر اقتصاد  به نقل ازاقتصاد آنلاین، ایشان با تاکید بر این نکته که مشتریان می توانند به سیستم بانکی با اطمینان و خیالی راحت اطمینان و اعتماد کنند و سرمایه گذاری های خود را انجام دهند، ادامه دادند : مشتریان سیستم بانکی بدون توجه به شایعات به خصوص در فضای مجازی که منشا آن نیز  مشخص و معتبر نیست و بدون هیچ منبا آگاهی شروع به شایعه پراکنی و اخبار کذب می کنند، توجه نکنند و متناسب به  نیاز خود به شعبه های  بانک ها در سراسر کشور مراجعه کنند و کار های خود را انجام دهند.

معاون نظارتی بانک مرکزی در ادامه گفته های خود بیان داشت: هموطنان اطلاعات لازم را از راه  مرجع رسمی که بانک‌مرکزی جمهوری اسلامی می باشد در قالب اطلاعیه ها و مصاحبه ها بدست بیاورند و به این اطلاعات اطمینان و اعتماد کامل  داشته باشند، زیرا بانک‌مرکزی به عنوان نماینده مردم حافظ سپرده‌ها و تمامی حقوق هموطنان در سرتاسر کشور می باشد .

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

بازار پولی کشور ثبات و اقتدار خودش را در تمام شرایط سخت حفظ کرده است

بازار پولی کشور ثبات و اقتدار خودش را در تمام شرایط سخت حفظ کرده است

طبق اظهارات محمد بیرانوندی، کشور ما سال‌ها تحت شرایط سختی قرار داشته، از جنگ تا ...