خانه » سایر » حکم برکناری شهردار شهر مشهد فعلا متوقف شده است
حکم برکناری شهردار شهر مشهد فعلا متوقف شده است
حکم برکناری شهردار شهر مشهد فعلا متوقف شده است

حکم برکناری شهردار شهر مشهد فعلا متوقف شده است

طی خبری که در آن برای شهردار شهر مشهد حکم برکناری صادر شده بود با در خواست بازنگری از طرف آقای مرتضوی مواجه شد که مورد موافقت هم قرار گرفت لذا حکم صادره فعلا متوقف شده است تا بررسی های لازم صورت گیرد.

دادستان دیوان محاسبات کل کشور با توجه به حکم برکناری از خدمت شهردار مشهد و گزارش آن به وی و وزارت کشور گفتند که درخواست بررسی مجدد از سوی صولت مرتضوی امروز درخواست شده و با قبول این درخواست از سوی حاکم شرعی دیوان اجرای حکم صاده فعلا متوقف شده تا برسی ها ی لازم صورت گیرد.

فیاض شجاعی همچنان در ادامه گفتند که : با توجه به توجه به اینکه شهرداری شهر مشهد از حسابرسی دیوان محاسبات  کشور حکم برکناری از خدمت شهردار مشهد بعد از طی مراحل قانونی لازم در هیات‌های مستشاری و دادستانی دیوان صادر شد و بعد از قطعیت  توسط اجرای احکام به وی و مقام بالادستی‌اش که وزارت کشور است گزارش گردیده شد.

موافقت با بازنگری حکم برکناری شهردار شهر مشهد

به گزارش آی آر اقتصاد و به نقل ازاقتصاد آنلاین ، دادستان دیوان محاسبات اطمینان خاطر داد که : در این مرحله آقای مرتضوی تقاضای دادرسی مجدد را مطرح کرد که با قبول تقاضای ایشان از سوی حاکم شرع دیوان در جلسه فوق العاده امروز، اجرای حکم فعلا متوقف شد و من دستور دادم که حکم صادره موقتا به حالت توقف در آید.

وی همچنین در ادامه ی صحبت های خود افزود : در چنین شرایطی یا حکمی که قبلا صادر شده است به حالت اجرا در می آید و یا  یا رای جدیدی جهت اجرا صادر خواهد شد که باید منتظر نتیجه ی نهایی باشیم.

شهرداری مشهد در واکنش به خبر محکومیت صولت مرتضوی به انفصال از خدمت از سوی دیوان محاسبات گفته بود که این حکم به شهردار ابلاغ نشده و صرفاً یک رای اولیه بوده است.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

عدم ارتباط انحراف مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان به دیوان محاسبات

عدم ارتباط انحراف مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان به دیوان محاسبات

عادل آذر رئیس دیوان محاسبات کل کشور، طی گفت و گویی درباره علت عدم نظارت ...