خانه » بانک و بیمه » مشکل موسسه کاسپین را بانک مرکزی باید حل کند نه ریاست جمهوری
مشکل موسسه کاسپین را بانک مرکزی باید حل کند نه ریاست جمهوری
مشکل موسسه کاسپین را بانک مرکزی باید حل کند نه ریاست جمهوری

مشکل موسسه کاسپین را بانک مرکزی باید حل کند نه ریاست جمهوری

نماینده پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این که من هیچ نامه ای را مبنی بر طرح سوال از رییس جمهوری امضا نکردم، اظهار داشت: مشکل موسسه کاسپین را بانک مرکزی باید حل کند و ربطی به رییس جمهوری ندارد .

رسول خضری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا تصریح کرد: بسیار تاسف می خورم که نام من در زیر چنین نامه ای بوده است که خودم خبر ندارم.

خضری اضافه کرد: من در هیچ زمینه ای سوالی از رییس جمهوری نداشتم. بحث موسسه کاسپین مشکل مردم است که بانک مرکزی باید آن را حل کند.

وی خاطرنشان کرد: کار رییس جمهوری این نیست که بیاید مشکل موسسات مالی از جمله کاسپین را حل کند؛ اصلا ربطی به آقای رییس جمهوری ندارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزون کرد: دست کم من پس از پنج سال می دانم بابت چی و از کی سوال کنم. در مورد موسسه کاسپین بانک مرکزی باید صحبت کند. ربطی به رییس جمهوری ندارد.

حل مشکل موسسه کاسپین توسط بانک مرکزی

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چه کسی چنین اقدامی را کرده است و نام شما را در آن نامه گنجانده است، توضیح داد: ظاهرا سید جواد ابطحی این سوال را طرح کرده بودند.

خضری تأکید کرد: یکی از دوستانم تلفنی به من گفت که نام شما در زیر چنین نامه ای هست، تعجب کردم و گفتم اصلا هیچ نامه ای را من امضا نکردم.

این نماینده مجلس یادآور شد: من گفتم در خصوص حل مشکل عزیزان کاسپین بانک مرکزی باید پیگیری و حل کنند و ربطی به رییس جمهوری ندارد.

خضری گفت: مگر موسسات مالی تا حالا به طور مستقیم زیر نظر رییس جمهوری بوده است که این بار دومش باشد.

سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی از جمع‌آوری ۶۴ امضا از نمایندگان مجلس برای طرح سوال از رییس جمهوری درباره عملکرد دولت و بانک مرکزی در قبال موسسات مالی و اعتباری به ویژه کاسپین خبر داد.

کد تخفیف

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

بازار پولی کشور ثبات و اقتدار خودش را در تمام شرایط سخت حفظ کرده است

بازار پولی کشور ثبات و اقتدار خودش را در تمام شرایط سخت حفظ کرده است

طبق اظهارات محمد بیرانوندی، کشور ما سال‌ها تحت شرایط سختی قرار داشته، از جنگ تا ...