خانه » سایر » انتصاب امیری اصفهانی به سمت ریاست سازمان تعزیرات حکومتی
انتصاب امیری اصفهانی به سمت ریاست سازمان تعزیرات حکومتی
انتصاب امیری اصفهانی به سمت ریاست سازمان تعزیرات حکومتی

انتصاب امیری اصفهانی به سمت ریاست سازمان تعزیرات حکومتی

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در حکمی، مهدی امیری اصفهانی را به سمت ریاست سازمان تعزیرات حکومتی منصوب کرد.

وزیر دادگستری در حکمی، مهدی امیری اصفهانی از قضات دادسرای دیوان عالی کشور است را به سمت ریاست سازمان تعزیرات حکومتی منصوب کرد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، در بخشی از این حکم وزیر دادگستری خطاب به امیری اصفهانی نوشته شده است:

با عنایت به توانمندی‏ های علمی و اجرایی و پیشینه ارزشمند مدیریتی، جنابعالی را به سمت معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی منصوب می نمایم.

بدون تردید مهمترین رسالت ما در سازمان تعزیرات، پاسداری از حقوق مردم و برقراری عدالت اقتصادی و کوشش برای جلوگیری از اجحاف می باشد. بنیاد مدیریت در یک سازمان دادرسی، بر قانونمداری، حق خواهی و پاسخگویی استوار است. پیشگیری از نفوذ آفت به درون سیستم ضمن اینکه نقش اصلاحی دارد، عامل ارج نهادن به کرامت انسان نیز هست. امیدوارم و انتظار دارم که سازمان تعزیرات به مثابه ناظر امین و بیدار قاطبه مردم در ایجاد بازاری سالم و اسلامی و محیط کسب و کاری در تراز جمهوری اسلامی موفق باشد.

ادامه متن حکم مهدی امیری اصفهانی

همچنین در ادامه این حکم آمده است:

توجه به نظام‏‌های صحیح انگیزشی، آمادگی برای ارائه اطلاعات و مراقبت از فرآیند رفع مشکلات در عرصه فعالیت های اقتصادی، ایجاد تغییرات روزآمد برای کمک به مدیران زیرمجموعه به منظور تصمیم گیری و تصمیم سازی بسامان تر، جلب اطمینان حداکثری همکاران به عنوان حامی قابل اعتماد و انجام سایر وظایف محول، رسالت خطیر شماست که ان شاءالله با درایت و روشن بینی به انجام خواهد رسید. در این مسیر، به همکاری شایسته همه مدیران صف و ستاد با جناب عالی تاکید می کنم.

مهدی امیری اصفهانی از قضات دادسرای دیوان عالی کشور است که پیش از این در سمت قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه مشغول خدمت بوده است.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*