خانه » سایر » امضاء دو تفاهم نامه همکاری بین نفت فلات قاره و پژوهشگاه صنعت نفت
امضاء دو تفاهم نامه همکاری بین نفت فلات قاره و پژوهشگاه صنعت نفت
امضاء دو تفاهم نامه همکاری بین نفت فلات قاره و پژوهشگاه صنعت نفت

امضاء دو تفاهم نامه همکاری بین نفت فلات قاره و پژوهشگاه صنعت نفت

شرکت نفت فلات قاره دو تفاهم نامه همکاری با پژوهشگاه صنعت نفت و مجموعه جهاد دانشگاهی با هدف شکوفا سازی توانمندی های داخی به امضا رساند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از جام نیـوز، حمیدرضا کاتوزیان رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت نفت فلات قاره که امروز در چهارمین روز از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز پتروشیمی و پالایش برگزار شد در جمع خبرنگاران اعلام داشت: طی فعالیت های خود با شرکت نفت فلات قاره تفاهم نامه جدیدی امضا کردیم که ارزش آن ۲۰ میلیارد تومان و مدت زمان اجرای آن ۳ ساله است.

وی افزون کرد: این تفاهم نامه عمدتا در حوزه بالادستی است، البته در بخش پایین دستی و محیط زیست هم فعالیت خواهیم داشت، همچنین سعی داریم تا در مجرای اجرای این تفاهم نامه مشکلات و مسائل شرکت ها را با نگاه پژوهشی برطرف کنیم.

درباره قراردادهای نفت فلات قاره

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت یادآور شد: طی روزهای آینده ابعاد این تفاهم نامه شفاف تر خواهد شد و گام هایی در جهت حل و فصل مشکلات تولید و بهره برداری خواهیم برداشت.

کاتوزیان توضیح داد: این تفاهم نامه موضوعاتی چون لرزه نگاری تجزیه و تحلیل و تفسیر مباحث مربوط به ضریب برداشت و مطالعات ژئوفیزیکی که پوشش خواهد داد.

وی ادامه داد: در حوزه پایین دستی به مسائل زیست محیطی برداشت نفت، مدیریت کربن و موضوع خورندگی خواهیم پرداخت.

حمید برد مدیر عامل شرکت نفت فلات قاره در حاشیه چهارمین روز از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش، شرکت نفت فلات قاره دومین تفاهم نامه همکاری شرکت خود را با مجموعه جهاد دانشگاهی امضا کرد.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی توانمندی ها و ظرفیت هایی دارد که مقفول مانده است لذا ما برای بهره مندی از توانمندی ها و تجارب این مجموعه تفاهم نامه ای را امروز امضا کردیم.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

تشکیل کارگروه‌هایی در وزارت نفت برای امضای قراردادهای بالادستی صنعت نفت

تشکیل کارگروه‌هایی در وزارت نفت برای امضای قراردادهای بالادستی صنعت نفت

طبق اظهارات بیژن زنگنه در جمع خبرنگاران، کارگروه‌هایی در وزارت نفت برای امضای قراردادهای بالادستی ...