خانه » اخبار جهان » دو برابر شدن واردات کالا از کشور چین در دولت دکتر روحانی
دو برابر شدن واردات کالا از کشور چین در دولت دکتر روحانی
دو برابر شدن واردات کالا از کشور چین در دولت دکتر روحانی

دو برابر شدن واردات کالا از کشور چین در دولت دکتر روحانی

داریوش قنبری در برنامه مناظره در تراز انقلاب نماینده اصلاح‌طلب در مجلس هشتم، در دولت روحانی واردات کالا از چین ۲ برابر شد.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از مشرق، داریوش قنبری در برنامه مناظره در تراز انقلاب با تشریح اهداف تشکیل انقلاب اسلامی بیان داشت: در مرحله اول باید ببینیم انقلاب اسلامی دنبال چه بوده و چه اهدافی داشته است.

در ادامه این بیانات، وی افرون کرد: برای شناخت اهداف انقلاب باید به انقلابیون رجوع کنیم و به همین منظور راهی نداریم جز اینکه به صدر انقلاب برگردیم و شعار محوری آن که استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ایران بود را تبیین کنیم.

حذف واسطه با واردات کالا از چین

نماینده فراکسیون اقلیت اصلاح طلب در مجلس هفتم با بیان این مطلب که دلیل دو برابر شدن واردات کالا از چین به کشور حذف کشور امارات به عنوان واسطه است، خاطرنشان کرد: آقای روحانی وعده صده روزه به مردم نداد بلکه گفت پس از صد روز گزارشی از اقدامات خود را به مردم رائه می‌دهم که این کار را نیز انجام داد.

قنبری توضیح داد: آقایی که می‌گوید اگر یک میلیون تن به ظرفیت تولید پتروشیمی کشور اضافه شود، ۶۰۰ هزار شغل به وجود می‌آید باید توجه داشته باشند که در دولت کنونی ۹ میلیون تن به ظرفیت تولید پتروشیمی اضافه شد اما تنها چند هزار شغل در کشور ایجاد شد در حالی که طبق گفته آقای قالیباف باید با این افزایش تولید ۵ میلیون شغل ایجاد شده باشد.

وی با اشاره به اینکه ما ایرباس‌ها را از طریق معاملات بانکی از فرانسه خریداری کرده‌ایم تصریح کرد: این نشان می‌دهد که تحریم‌ها در بخش بانکی برداشته شده است.

نماینده فراکسیون اقلیت اصلاح طلب در مجلس هفتم ادامه داد: آهنگ تورم در کشور کند شده است و باید توجه داشت که دیپلماسی کشور به افرادی مانند ظریف احتیاج دارد.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

پیشی گرفتن دولت دوازدهم از دولت یازدهم در واردات از چین

پیشی گرفتن دولت دوازدهم از دولت یازدهم در واردات از چین

براساس گزارش شهریورماه گمرک جمهوری اسلامی ایران، دولت دوازدهم از دولت یازدهم در واردات از ...