خانه » خودرو و حمل و نقل » آغاز عملیات اجرایی سه طرح راهسازی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال
آغاز عملیات اجرایی سه طرح راهسازی با اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال
آغاز عملیات اجرایی سه طرح راهسازی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال

آغاز عملیات اجرایی سه طرح راهسازی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال

عملیات اجرایی سه طرح راهسازی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال روز پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی کشور در شهر چالوس شروع شد.

این طرح ها راهسازی شامل عملیات اجرایی ساختمان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس ، روشنایی کمربندی چالوس به نوشهر و احداث زیرگذر نواب در کمربندی چالوس به نوشهر می باشند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایرنا، سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس در حاشیه این آئین بیان داشت : ساختمان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع و در سه طبقه با زیربنای یک هزار و ۵۰۰ متر مربع و با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال احداث خواهد شد.

جزئیات طرح های راهسازی

مهدی صفایی در ادامه اظهار داشت : اجرایی روشنایی کمربندی چالوس به نوشهر به طول ۱۳ کیلومتر با اعتبار بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال آغاز شده است.

مجتبی شهسواری، رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس نیز در حاشیه آئین آغاز عملیات زیرگذر نواب در کمربندی چالوس تصریح نمود : عملیات اجرایی این زیرگذر به طول ۴۰ متر با احتساب رمپ آن به طول ۱۵۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال در چالوس آغاز شده است.

عباس آخوندی ، وزیر راه و شهر سازی همچنین از فرودگاه نوشهر و امکانات زیر بنایی آن و برج مراقبت این شهر و ایستگاه عوارضی در مسیر آزاد راه تهران – شمال و تونل شهری چالوس بازدید داشت.

در این آئین ها و بازدیدها مدیرکل ساخت و توسعه راههای منطقه غرب و مرکز کشور ، مدیرکل بندر و دریانوردی ،مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و راه و شهرسازی مازندران ، نماینده مردم شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر راه و شهرسازی کشور حاضر بودند.

کد تخفیف

۲ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

تورم زیر 8 درصد به عنوان یک معجزه اقتصادی می باشد

تورم زیر ۸ درصد به عنوان یک معجزه اقتصادی می باشد

حجت الاسلام مجید انصاری معاون حقوقی رئیس جمهوری اعلام داشت: نرخ تورم در سال پایانی ...