خانه » سایر » مشغله های زیاد ریاست جمهوری دلیل اصلی عدم شرکت در برنامه ها
مشغله های زیاد ریاست جمهوری دلیل اصلی عدم شرکت در برنامه ها
مشغله های زیاد ریاست جمهوری دلیل اصلی عدم شرکت در برنامه ها

مشغله های زیاد ریاست جمهوری دلیل اصلی عدم شرکت در برنامه ها

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری اظهار داشت: ریاست جمهوری واقعا کارهای زیادی دارد و نمی توان صرفا گفت هر جلسه‌ای که برگزار می شود رییس جمهوری هم باید در آن حضور یابد، هرچند که در این مناظره ها شرکت می نمایند و برنامه هایشان را برای شرکت در آن تغییر می دهند.

اسحاق جهانگیری در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی که درباره احتمال حاضر نشدن وی و حسن روحانی ریاست جمهوری در مناظره های انتخاباتی، بود بیان داشت: من در همه مناظره ها شرکت خواهم کرد حتی اگر ده مورد از این مناظره ها برگزار گردد البته رییس جمهوری واقعا کارهای زیادی داشته و نمی توان گفت هر جلسه‌ای که برگزار گردد ریاست جمهوری هم باید در آن حضور یابد، هرچند که در این مناظره ها شرکت می کنند و برنامه هایشان را برای شرکت در آن تغییر داده اند.

احتمال ارائه برنامه صد روزه توسط ریاست جمهوری

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، وی همچنین در پاسخ به این پرسش که امکان انصراف وی از انتخابات پیش از برگزاری مناظره ها وجود دارد یا نه، اظهار نمود: من تا به حال در زندگی ام انصراف نداده ام.

معاون اول رئیس جمهوری در واکنش به دیگر پرسش یکی از خبرنگاران درباره احتمال ارائه برنامه ای صد روزه توسط روحانی برای دولت آینده، اظهار نموده است: ما در حال حاضر با یکدیگر رقیب هستیم. البته ما با همه رقبا رفیق نیز هستیم.

جهانگیری با بیان این مطلب که هرکس شیوه ای برای تبلیغات در نظر دارد، خاطر نشان کرد: اینکه گفته می‌شود بهتر است هر کاندیدایی معاون اول خود را معرفی نماید، موضوعی است که بستگی به نوع تبلیغات آن کاندیدا داشته و من معاون اول خودم را معرفی نمی کنم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در انتها در پاسخ به پرسشی درباره احتمال حضورش در دولت بعدی، اظهار نمود: من فکر می کنم خودم رییس جمهور آینده باشم.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

حاکم شدن فضای سردرگمی در بازار سکه و ارز قبل از انتخابات

حاکم شدن فضای سردرگمی در بازار سکه و ارز قبل از انتخابات

امروز در حالی نوعی سردرگمی بر بازار سکه و  ارز حاکم بود که روز گذشته ...