خانه » بازرگانی » پیشرفت کشور با بهره برداری از فازهای ۱۷ تا ۲۱ پارس جنوبی
پیشرفت کشور با بهره برداری از فازهای ۱۷ تا ۲۱ پارس جنوبی
پیشرفت کشور با بهره برداری از فازهای ۱۷ تا ۲۱ پارس جنوبی

پیشرفت کشور با بهره برداری از فازهای ۱۷ تا ۲۱ پارس جنوبی

طی مراسم بهره برداری از فازهای ۱۷ تا ۲۱ پارس جنوبی حسن روحانی‌ رییس جمهور اظهار داشت: اگر با هم باشیم می توانیم پیشرفت کنیم؛ بزرگترین هدف ما ایران پیشرفته و پیشرو است.

رئیس جمهور همچنین ضمن اعلام این که در آغاز دولت تولید کشور ۲۴۰ میلیون متر مکعب گاز در روز بوده است گفت: امروز این عدد به ۵۷۵ میلیون متر مکعب رسیده است، ‌یعنی بیش از ۲ برابر شده است.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از ایسنا، همچنین حسن روحانی‌ بیان کرد: اگر ما با هم باشیم، ‌وحدت داشته باشیم و دست به دست هم دهیم می توانیم پیشرفت کنیم و عزت، ‌آرامش و پیشرفت دوباره را به دست آوریم.

یشرفت کشور در سایه همکاری

وی در ادامه توضیح داد: در صورتی که دست به دست هم دهیم و دنبال مسائل جزئی و پیش پا افتاده نرویم، پیشرفت می‌کنیم. ملت ما، ملت فرهنگ، ‌عشق به قرآن، پیامبر و اهل بیت و عشق و اخلاق می باشند. نگذاریم فضا با دروغ، تهمت و گفتن سخن خلاف آلوده شود. افتخار ما راستگویی، ‌شفافیت، ‌احترام به حقوق یکدیگر است.

روحانی همچنین با بیان این مطلب که ما باید به بزرگان کشور احترام بگذاریم، یادآور شد: دیدیم روزی که عده‌ای به شهید بهشتی توهین کردند،‌ اما پس از شهادتش سال‌ ها شرمنده بودند.

دیدیم عده‌ای به آیت الله هاشمی توهین کردند اما امروز پس از پرواز روح او به آسمان‌ ها شرمنده هستند. تازه این شرمندگی این دنیاست، شرمندگی قیامت بیشتر است. بیاییم با هم برادر باشیم و در کنار هم برای پیشرفت کشور عمل کنیم و با مردم با صداقت سخن بگوییم. ملت ما صلح،‌ آرامش،‌ پیشرفت،‌ امنیت و عزت بلند می‌ خواهد.

رئیس جمهور در پایان سخنان خود با بیان این مطلب که امروز، روز عزت بیشتر ما ایرانیان است، روزی که همه ایرانیان در تاریخ در انتظار آن بودند.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

توسعه همکاری های شرکت ملی نفت و گاز قطر با شرکت های نفت چین

توسعه همکاری های شرکت ملی نفت و گاز قطر با شرکت های نفت چین

نظر به رشد سریع تقاضای انرژی در چین، شرکت ملی نفت و گاز قطر (قطر ...