خانه » بازرگانی » بازگردانده شدن قیمت محصولات لبنی دو کارخانه به قیمت قبلی
بازگردانده شدن قیمت محصولات لبنی دو کارخانه به قیمت قبلی
بازگردانده شدن قیمت محصولات لبنی دو کارخانه به قیمت قبلی - Excuse me, but I'm in need of some assitance here. In the country I live in, milk comes in two varieties: skimmed and un-skimmed. Which one here is un-skimmed, normal milk? - Ah, yes. You need to take the Vitamin D milk. - But... I don't want added Vitamin D. I just want normal milk. - Oh... it's not added! Milk just has Vitamin D in it. Vitamin D milk is "normal" milk. Thank goodness I didn't go into a big huge department store with even more choice!

بازگردانده شدن قیمت محصولات لبنی دو کارخانه به قیمت قبلی

دبیر انجمن صنایع لبنی اظهار داشت: متعاقب جلسه‌ای که امروز با مدیران دو شرکت تولید محصولات لبنی که در تعطیلات نوروز قیمت شیر را افزایش داده بودند، قرار شد تا قیمت خود را از فردا به حالت قبل برگردانده و اسناد دلایل افزایش قیمت برای بررسی را ارائه کنند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل ازمشرق، رضا باکری در پاسخ به اینکه دو شرکت لبنی از ششم فروردین و به صورت خودسرانه به یکباره قیمت شیر را افزایش دادند و شما چه برخوردی در این زمینه کرده‌اید، بیان کرد: شیر و محصولات لبنی با مصوبه دولت جزء کالاهای گروه یک محسوب شده که روند تغییرات قیمت باید از طریق ستاد تنظیم بازار انجام بگیرد.

وی افزون کرد: از طرف دیگر دستورالعمل قیمت‌گذاری کالاهای تولید داخل این اجازه را به تولیدکننده داده که براساس آنالیز قیمت تمام شده قیمت‌های خود را در بیاورند و سازمان حمایت مسئول نظارت بر صحت این قیمت‌ها است.

تشکیل جلسه با کارخانه تولید محصولات لبنی

دبیر انجمن صنایع لبنی از تشکیل جلسه ای با حضور مدیران عامل دو شرکت لبنی دامداران و کاله و اعضای ستاد تنظیم بازار خبر داد و توضیح داد: امروز این دو شرکت علت افزایش قیمت خود را تغییر در بهای تمام شده اعلام کردند و قرار شد مدارک و مستندات خود را به سازمان حمایت ارائه دهند.

باکری خاطرنشان کرد: طبق توافقی که انجام شد برای همراهی تولیدکنندگان با دولت قرار شد از فردا قیمت این دو شرکت به حالت قبل برگشته تا روند بررسی‌ها در سازمان حمایت و ستاد تنظیم بازار طی شود.

از ششم فروردین ماه دو شرکت لبنی دامداران و کاله شیر بطری خود را از ۲۵۰۰ تومان به ۲۸۰۰ تومان افزایش دادند و این در حالی است که دبیر انجمن صنایع لبنی می‌گوید با مهار تورم توسط دولت ما در دو سال گذشته بیش از ۶ درصد افزایش قیمت در محصولات لبنی نداشته‌ایم.

کد تخفیف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

افزایش 6 درصدی تعرفه‌های پستی بر سر دوراهی تصویب یا رد

افزایش ۶ درصدی تعرفه‌های پستی بر سر دوراهی تصویب یا رد

تعرفه‌های پستی که اخیرا افزایش شش درصدی داشته دوباره به حالت قبلی خود بازگشته‌ ولی ...