خانه » بازرگانی » پیش بینی شکوفایی اقتصادی در سال ۹۶ توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
پیش بینی شکوفایی اقتصادی در سال 96 توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
پیش بینی شکوفایی اقتصادی در سال ۹۶ توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

پیش بینی شکوفایی اقتصادی در سال ۹۶ توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست با جمعی از فعالان سیاسی،اقتصادی، اجتماعی، فرهیختگان و مجریان انتخابات محمودآباد اظهار داشت: مردم در سال ۹۶ در انتظار شکوفایی اقتصادی باشند.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از جام نیـوز، محمود واعظی در نشست با جمعی از فعالان سیاسی،اقتصادی، اجتماعی، فرهیختگان و مجریان انتخابات محمودآباد بیان کرد: انسجام و وحدت که میراث امام راحل بود و تا پیش از این کمرنگ شده بود در این دولت به آن حالتی که باید باشد برگردانده شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توضیح داد: دولت با توجه به رویکردی که داشت تلاش زیادی برای تغییر شرایط اقتصادی مردم طی این سه سال و نیم انجام داد.

تغییر شرایط و شکوفایی اقتصادی

واعظی با بیان اینکه نگاه و سیاست دولت از ابتدای روی کارآمدن توسعه بوده است، افزون کرد: تغییر شرایط اقتصادی با سخنرانی انجام نمی‌شود و نیازمند منابع و سرمایه‌گذاری است و از ابتدای دولت تدبیر و امید همه چیزهایی که لازمه توسعه و تحول است  به عنوان سیاست توسعه ای دنبال شد.

وی تاکید کرد: دولت تدبیر و امید از ابتدا سعی در جلب اعتماد مردم کرد و تلاش کرد رقیب بخش خصوصی نباشد و در بازار ثبات ایجاد کند.

وی در ادامه به موضوع انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا پرداخت و خاطرنشان کرد: انتخابات یکی از موضوعات بسیار مهمی است که در عرصه داخلی و خارجی اثر گذار است زیرا در عرصه داخلی موجب امید و در عرصه خارجی موجب ناامیدی دشمن می‌شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با برگزاری یک انتخابات پر شور با مشارکت حداکثری اضافه کرد: انتخابات باید قانونمند و بدون حرف و حدیثی برگزار شود و به هیچ عنوان نباید از پول بیت المال برای انتخابات هزینه شود.

واعظی با اشاره به اینکه باید فضایی ایجاد شود که مردم به اندیشه، تجربه و توانایی رای دهند،خاطر نشان کرد: هیچ فردی نباید دنبال تخریب شخصیت و عملکرد کسی باشد.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

رسیدن به رشد اقتصادی هشت درصدی نیازمند سرمایه‌گذاری

رسیدن به رشد اقتصادی هشت درصدی نیازمند سرمایه‌گذاری

فریدون احمدی اظهار کرد که برای رسیدن به رشد اقتصادی هشت درصدی به سالانه ۲۰۰ ...