خانه » بازرگانی » پیشرفت کشور در گرو تبعیت از رهبر معظم انقلاب و اجرای اقتصادمقاومتی
پیشرفت کشور در گرو تبعیت از رهبر معظم انقلاب و اجرای اقتصادمقاومتی
پیشرفت کشور در گرو تبعیت از رهبر معظم انقلاب و اجرای اقتصادمقاومتی

پیشرفت کشور در گرو تبعیت از رهبر معظم انقلاب و اجرای اقتصادمقاومتی

دکتر نوبخت سخنگوی دولت، ضمن دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان اظهار داشت: پیشرفت کشور در گرو تبعیت از رهبر معظم انقلاب در پیاده سازی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور است.

دکتر نوبخت، سخنگوی دولت در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان که استاندار گیلان نیز در این جمع حضور داشت با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی و مشهد مقدس، بیان نمود: دولت مصمم و مهیا در مسیر ارشادات و بیانات معظم له حرکت می نماید.

به گزارش آی آر اقتصاد به نقل از اقتصاد آنلاین، وی همچنین اشاره کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در سایه اتحاد ملی اجرایی می شوند و پیشرفت کشور در گرو تبعیت از رهبر معظم انقلاب در اجرای این سیاست‌ها می باشد.

معاون رئیس جمهور اظهار نمود: مایوس شدن دشمنان از نبود فاصله بین مسئولان ارشد نظام موجب استحکام داخلی و افزایش بازدارندگی ملی خواهد شد.

پیشرفت کشور با یاده سازی اقتصاد مقاومتی

نوبخت در ادامه افزود: دولت گزارش کاملی از آنچه که سال گذشته در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در جهت بیانات ایشان را انجام داده است، ارائه خواهد کرد.

سخنگوی دولت همچنین با اشاره به خودکفایی در تولید گندم در کشور اظهار داشت: یکی از تاکیدات رهبر انقلاب در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دستیابی به امنیت غذایی بوده است که خودکفایی در تولید گندم از نشانه‌های آن به شمار می رود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اتصال چند استان از جمله گیلان به خطوط ریلی کشور، بیان کرد: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های زیربنایی و شاخص اقتصادمقاومتی اهتمام دولت به اتصال این استان‌ها به خطوط ریلی کشور بوده است.

وی در انتها با اشاره به وضعیت شاخص‌های توسعه در استان گیلان خاطر نشان کرد: بر اساس گزارشات رسمی، شاخص‌های توسعه در استان گیلان نظیر کاهش نرخ بیکاری، خروج از رکود و پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی روبه بهبود و جزء استان‌های شاخص به شمار می رود.

کد تخفیف

۱ دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*

x

بررسی بیشتر

افزایش چهار درصدی ارزش و هشت درصدی وزن تولیدات صادراتی بخش معدن

افزایش چهار درصدی ارزش و هشت درصدی وزن تولیدات صادراتی بخش معدن

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از افزایش چهاردرصدی ارزش و ...